KAPALI arka cam rezitansı sıkıntısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
arkadaşlar malumunuz kış aylarının vazgeçilmezi cam rezidansları buğu ve buz çözmede ciddi yardımcılar.benim derdim ise başlıktanda anlaşılacağı gibi arka cam rezitansımın tam çalışmaması.toplam 3 çizgi çalışıyor ve geri kalan çizgilerde bir hareketlenme yok.tabi yıllar sonra çalışan sayısı azaldı ve bu çalışmayan çizgileri tamir etme imkanı varmı acaba.camı değişmeden farklı bir yöntem var mı? duyduğunuz bildiğiniz güzel işe yarayan bir yöntem var mı?

buarada rezidans mı rezitans mı emin değilim.hatam varsa kusura bakmayın :)

Son düzenleme:

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Kapalı kasa araçlar sürdüğüm için arka cam benim için pek önemli değil olmasada olur diyorum az da olsa gözüksün yeter

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
44
İstanbul
Düzgün bir elektrikçi bulursan tellerdeki akımın olup olmadığını kontrol ediyor ve zedelenmiş olan akımın geçmesine engel olan kısımları leyim gibi bir şyle düzeltiyor ve sorun ortadan kalkıyor. Ama dediğim gibi mesleğinin erbabı eski oto elektrikçi bulman lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım