Astra h usb ile müzik dinlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Merhaba arkadaşlar bu araca nasıl bir usb aparatı takıp da müzik dinleyebiliriz yardımlarınızı bekliyorum.
aracımın multimedya sistemi şu şekilde (cd-aux) genelde aux ile dinliyorum kablo emniyet kemerine el frenine falan dolanıyo sinir ediyo bazen

images

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aparatların ses kalitesini bozduğunu söylüyorlar ki ben de öyle biliyorum. En temiz yöntem usb çıkışına sahip bir multimedya ekranı veya teyp ile değişim yapmak.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
hacı senin cdçaların olduğu bölümü komple çıkarıp double ekran takarsan cuk oturuyor oraya ve muazzam görülüyor :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu çerçeve Corsa'lara filan olur da, Astra H'nin orta konsol şekline çok çirkin durur standart bir double-din takmak. Dediğim gibi, tam formuna uygun modeller var. Onlar güzel gider. Tesisata usb ekletmek için kesip biçme işlemleri gerekir. Temiz araçta ben uygun bulmuyorum o tarz uygulamaları. O yüzden tavsiye edemeyeceğim :)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Abi benim sana tavsiyem bir tane bundan alman:
1j.jpg

Daha sonra bagaja kabin bass amfi vs. bir güzel yükle çiçek gibi olsun.
5a0c53d0.jpg

Sonra yansın geceler aynen şöyle:
Kvlflwkf kanka corollaya yaptım bunları hevesimi aldım çok güzel oluyo gerçekten herkesin yaşaması lazım :D ses sistemini ayrı arabayı ayrı sattım bi kaç vidası gevşemiştir trim sesi gelmeye başlamıştı zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım