Asus Pc Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Oyun olarak yeni nesil üst düzey oyunları oynamada sıkıntı çıkarabilir tam fikrim yok. Bilgisayarın soğutma özelliği oldukça iyi yanlarında havalandırma boşluğu olmamasına rağmen nerdeyse hiç ısınmıyor. Ama ekranın menteşeleri kronik sorunu bozulabiliyor garantisi bitmemiş olursa asus servisi değiştiriyor diye biliyorum.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Oyun olarak yeni nesil üst düzey oyunları oynamada sıkıntı çıkarabilir tam fikrim yok. Bilgisayarın soğutma özelliği oldukça iyi yanlarında havalandırma boşluğu olmamasına rağmen nerdeyse hiç ısınmıyor. Ama ekranın menteşeleri kronik sorunu bozulabiliyor garantisi bitmemiş olursa asus servisi değiştiriyor diye biliyorum.
Satıcı güvenilirmi en önemli konu bu ozaman çünkü başka sitelerde 3k nın üstünde

yaarkaan

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2017
52
41
670
i5 6200u (u'dan anlaşılarak) u işlemciler güç tasaruffu için tasarlanmış işlemcilerdir ve çift çekirdeklilerdir genelde. Oyun oynamak çokta mümkün değildir yani amaca yönelik değil . Ama oynanır. Asıl amacınız oyun oynamak ise sonu hq ile biten işlemciler daha çok işinizi görür. 940m ekran kartıda orta seviye oyunlarda işinizi görür. Farklı modellere yönelecek bile olsanız ekran kartında nvidia dan şaşmayın.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hocam haberiniz var mı bilmiyorum da outlet ürün diyor, bence her şeyden önce ürün neden outlet onu öğrenin bir şekilde.
Edit: ufak tefek kılcal çizikler mevcuttur demiş, ekranda yoksa sorun yok bence.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Teşhir olduğunun farkında değildim bu aslında biraz sıkıntı

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Teşhir olduğunun farkında değildim bu aslında biraz sıkıntı
Teşhir ürünü almanı kesinlikle tavsiye etmem, bilgisayarın klavyesinden ekranına ki ekran her gün sabahtan akşama kadar aynı görsel duruyor öyle pixellerinde sıkıntı olması muhtemel oluyor.
Oyun oynamayı düşünüyorsan laptop ihtiyaçlarını genel anlamda orta olarak karşılar ama imkanın varsa masaüstü sistem alman çok daha kaliteli oyun deneyimi sunar.

Bütçeni paylaştığın ürüne göre değerlendirirsek bu ürünü alıp 4 GB RAM ve internetten 30 TL civarına W10 ürün kodu alıp kullanabilirsin:
https://www.ebrarbilgisayar.com/ace...00u-4gb-500gb-2gb-940mx-156-freedos-pmu358603
Bilgisayarın modelini Youtube'de aratırsan bir çok oyun testine bakabilirsin genellikle orta ayarlarda akıcı şekilde oynatabilen bir ürün.

Gerçekten ağırlıklı oyun bilgisayarı istiyorsan benim tavsiyem:
https://www.hepsiburada.com/dell-in...MI6Iuq2prR2QIV4Z3tCh08Yg7iEAQYAiABEgK7fvD_BwE

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Teşhir ürünü almanı kesinlikle tavsiye etmem, bilgisayarın klavyesinden ekranına ki ekran her gün sabahtan akşama kadar aynı görsel duruyor öyle pixellerinde sıkıntı olması muhtemel oluyor.
Oyun oynamayı düşünüyorsan laptop ihtiyaçlarını genel anlamda orta olarak karşılar ama imkanın varsa masaüstü sistem alman çok daha kaliteli oyun deneyimi sunar.

Bütçeni paylaştığın ürüne göre değerlendirirsek bu ürünü alıp 4 GB RAM ve internetten 30 TL civarına W10 ürün kodu alıp kullanabilirsin:
https://www.ebrarbilgisayar.com/ace...00u-4gb-500gb-2gb-940mx-156-freedos-pmu358603
Bilgisayarın modelini Youtube'de aratırsan bir çok oyun testine bakabilirsin genellikle orta ayarlarda akıcı şekilde oynatabilen bir ürün.

Gerçekten ağırlıklı oyun bilgisayarı istiyorsan benim tavsiyem:
https://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-7577-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb30f81c-p-HBV000009DRMO?magaza=İndirimin Merkezi&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMI6Iuq2prR2QIV4Z3tCh08Yg7iEAQYAiABEgK7fvD_BwE

Ram eklemesi yapılabiliyormu

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,529
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam bilgisayar taşıma zorunluluğunuz yoksa kasa toplamanızı öneririm, çok daha avantajlı

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ram eklemesi yapılabiliyormu
Genellikle 2 slota sahip oluyorlar ama bu ürün hakkında pek bilgim yok. Bağlantısını paylaştığım firma ile görüşmenizi tavsiye ederim çünkü zamanında 4 GB RAM'lı Asus laptopları istendiği taktirde RAM ilavesi yaparak yolluyorlardı, arkadaşım öyle aldı bir sıkıntı yaşamadı.
Bu biraz bütçemin üstünde
Dolar kuru malum dizüstü sistemlerde oyun için özellikle en az GTX 950M ve FHD ekrana sahip bir ürün almanı öneririm bunlarda 3K civarından başlıyor.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
En fazla bu paralar verilecek bi pc açıkcası, dolarla ilgili durum,tam 3 sene önce aldığım Asus G550jk halen aynı paraya satılıyor. 3 bine kadar düşünüyorsanız 1 2 senelik modellerin ikinci ellerini düşünebilirsiniz belki. Tabi temiz olması baya önemli, biliyorsunuzdur bilgisayarlar bio tehlikeli haller alabiliyor uzun kullanımda. :) (yakın zamanda satıp muadil bi ürün bulur muyum diye baktım da, fiyatlar nedenli ikinci el önerdim.)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
İşlemci konusunda u olmasına rağmen iyi, ekran kartı konusunda orta seviyede ihtiyaç karşılayacak bir bilgisayar. Fiyat-performans konusunda en sağlıklı işlemci ve ekran kartına sahip. Verdiğiniz fiyatın karşılığını birebir alırsınız. Güncel oyunlarda orta grafik ayarları kullanılabiliyor fakat 30 FPS’den fazla beklemeyin. Standart olacak lakin GTA 5 denilen popüler oyunda yüksek grafik ayarlarında akıcı uyum sağlıyor. Aynı modeli kullanıyorum, tek sorunu menteşe oldu ve içerisinde ki hdd ciddi manada kalitesiz, aval çalışıyor. Temiz kullanmama rağmen 2 yıl sonunda menteşe kırıldı, garanti karşılamadı. Kullanıcı hatası deniliyor. Parçası da bulunmuyor. Plastik kaynak yöntemi ile titiz iş yapan bir tamircide işimi halledebildim.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım