attığımız-yediğimiz tokatlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GTI19

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
67
23
970
24
kayseri
Arkadaşlar buraya kimi zaman attığımız kimi zaman geriden gelip önümüzdekine pes dedirttiğimiz kimi zamanda hiç olmadık şekilde yediğimiz-attığımız tokat anılarımızı yazalım böylece eğlenmiş oluruz ilk ben başlayım

18 yaşımdayım ilk kez 15 yaşımda direksiyona oturdum ve 3 senedir sık bir şekilde kullanıyorum en çok keyif aldığım iki anımı anlatayım 1. Si babamda 2.0 focus var 136 hp gücünde ve fazla atak değil ama eh işte diyeceğim bir araç gezintiye çıktığım bir gün ışıklarda yanda kırmızı bir evoque durdu aslında ben onunda basacağını bilmiyordum ama içerde gençler vardı yeşil yanınca aynı anda kalktık ve ben 120 km ye kadar 2 boy fark ile evoque yi tokatladım zaten önemli olan da 0-100 değil mi? Ve beni geçeceğini anlayınca yavaşlayıp yarışı bitirdim bir diğer anım ise opel insignia oldu feci bir şekilde tokat yedim yaklaşık 190 km bir hızla ilerlerken arkadan sisleri açık insignia sport'u gördüm ve şimşek çakarak selektör yapıyodu ve ben tam gaz ilerleken insignia sağ şeridden vr ayrıca bana makas atıp önüme geçti ve ufuk çizgisinde kayboldu ve ben masumca sağ şeride geçip hızımı 100 e düşürüp hiç bir şey olmamış gibi devam ettim :) evet sizlerinde varsa böyle anıları anlatmanızı rica ediyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Attığım tokatları anlatmayı pek sevmem ama yediğim tokatları gerçekten gülerek anlatırım. Bana en dokunanı da otobanda olmuştur. 130 kmh hızla soldan ilerlerken 120 ile giden 2015 audi a6 2.0 tdi aracın arkasında bir süre bekledim. Selektör yakmadım ki yol verir belki diye. Bir süre böyle gittik ve artık dayanamadım 1 kere selektör yaptım. Orta şeride geçti ve ben yanından doğru geçmeyi planlarken eleman gaza oturdu. Tabii ben de sinirlendim bu davranışına ama nafile. Yol boş diye 190'a kadar ilerleyebildim sonra uzadı gitti. Az ileride yine yavaşladı gelmemi bekledi canı sıkılmış belli. Yol verir gibi yaptı da sonra sol şeritte öylece bıraktı beni.. Hala inceden bir hırslıyımdır o elemana. Akranına çatsana :)

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
1.7dtim var , geçen sabah barbaros yokuşunda ışıkta durdum yanıma bitane 116d geldi , çocukla bakıştık sonra ışık yanınca gaza çöktük , yerler ıslaktı , 1de bastım hiç kimse yok 5bin devir olduğum yerdeyim 2ye taktım yine kimse yok bmw hafif hafif ilerlemeye başladı dsc sayesinde sonra 3e taktım ve patinajdan ilerliyemediğimi farkettim o sırada bmw baya bi gitmişti :) lastiklerim petlas hiç önermem

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
2005 yılı, e34'ümüz var o zaman, iş icabı annemle her gün Halkalı'ya gidiyoruz, annem çok çok çok iyi şöfördür :D Boş yapmıyorum...
Araba m50b25... Atmosferik ama 250hp civarı...
Sol şeritteyiz... Ferrari 360 modena var ileride... Anne dedim ver eline şunun :D :D
İbre 240... Nasıl seviniyorum :D ferrariyi geçiyoz 20 liralık arabayla diye :D
Yan yanayız, abi ile göz göze geldik :D ''bi saniye canım'' der gibi bir hareket yaptı...
Telefonu kulağından indirdi... Gaza bir oturdu... Anneme kızıyorum niye frene basıyorsun diye :D
Yok oğlum dedi, dip gaz... O ferrari öyle bir uzadı ki, yemin olsun başım döndü :D
Bir daha da 911 turbo hariç (onu geçti valide :D ) hiç bir üst sınıf araca salça olmadık...

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Eyüp yolundan Alibeköy'e doğru geliyoruz... 2 şeritli bol virajlı... Yine şöför annem :D
Bizim e34, audi a6 3.2, porsche boxster bir de volvo var 850 t5... Yolu ezbere biliyoruz...
Deli gibi makas atıyoruz... Hepsini geçtik çıldırdılar...
Belediye fidanlığının pembe 6 teker mercedes kamyonu vardı... O da en arkadan geliyormuş...
Hepimizi madara etti... çok koydu sattım bmw'yi :D

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Şile'den offroaddan dönüyoruz, yine annem kullanıyor... 4.0 zj var... e320 komprassor ile kapışıyoruz, yol boş ve düz...
Geçebilir mi? sıkar biraz, nereye geçiyo annemi :D
Siz hiç 200 ile giderken harfiyat kasalı actros tırdan sellektör yediniz mi? Biz yedik...
Attık kendimizi sağa... İlerisi keskin viraj... 140'a kadar düştük... Tır aynı hızla, bizden mermi gibi uzaklaşarak devam etti...
Boğaz köprüsü trafiğinde aynı e320 ile karşılaştık, annemi tebrik etti... Ama o tır bizi rezil etti diye iyi makara yaptık :D

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Yine Eyüp yolundan geliyoruz... 2.0 motor mazda 626 var... Şöför yine annem :D
Trafik polisi ile birlikte (megan 2) Alibeyköy'e kadar makas attık, el freni ıvır zıvır, poliste yapıyo işin garibi :D
En son ışıklarda ''abla helal olsun ama yeter, ceza yazarım'' dedi. :D Kendi patinajla kalktı, Alibeyköy mısır heykelinde el freni ile döndü :D
Bi de anons yaptı siz yavaş gelin diye :D

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Çok hikaye var, bir çoğu komik... Bir çoğu inanılmaz...
Yaşadık tecrübe ettik...
Asla tasvip etmiyorum, şehirler arası yolda 90'ı bile geçmiyoruz artık...
Hiç gereği yok... Bir anlık hata bizlerin veya başkalarının sonu olabilir...

proxy22

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
9
0
585
29
bir keresinde 1.5 crdi accentten acayip bir tokat yedim anlatamam :) bende duster 1.5 dci 110hp 4x4 vardı. 2. viteste 3000 devirden biraz fazla kaldırınca araba 4x4 moddaysa bilen bilir deyim yerindeyse şahlanıyor. 4 çekerin verdi atiklikle fırlıyor. 0-50 hızlanması efsane oluyor. her neyse fazla uzatmayayım kırmızı ışıktan kalktık. bu tabi önden çeker olduğu için patinaja düştü ben ondan hızlı kalktım ama gel gör ki 60 km yi biraz geçince adam yanımdan uzadı gitti sanırsın 170hp 320i falan. anlayacağınız patates oldum, göz yaşı gitti. :D ama adamın motor kesinlikle stock değildi çünkü camım açıktı ve yanımdan geçerken turbo sesi ve hava filtresi sesi farklıydı. yazılım da vardır onda. bu arada herkesin bayramı mübarek olsun. :)

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Dedemin megane3 ü ile birlikte trafikteyim. Yanımda dedem arkada kuzenim oturuyor. (17 yaşındayım ehliyet yok). Işıklarda en öndeyim. Yandaki lineayla kapışacağımız duruşumuzdan belli, dedem gözümün içine bakıyor :D. Bu anlatacaklarım 7-8 saniye içinde oldu. Neyse yeşil ışık yandı ve sert kalktım. Linea geride kaldı ama arkada birşey kükrüyor. Bu megane ve lineadan çıkabilecek birşey değil. Ben en önde giderken yolun kenarından sağ şeride bir araba geçti ve yan yana sayılırız. Bu arkada kükreyen aslan yanıma geldi ama alçak olduğu için ne olduğunu göremiyorum. Sağdaki araba biraz ileri gitti. Bu yanımdaki aslan ikimizin arasından öyle bir geçti ki tamponu felan aldı götürdü sandım. Sonra bastı gitti. Dedeme baktığımda bıyık altı gülüş ve sert bir bakış, dikiz aynasından kuzenime baktığımda yediği tokattan mutlu bir şekilde bana gülümsüyordu :D Bense 911 turbo s den yediğim tokattan sonra gayet mutlu bir şekilde yoluma devam ettim. İçimden de buğra akpinarin dediği sözü söyledim. " İşte para böyle bir şey" (Pist heyecanı videosunda)

Emre Pamuk

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
8
3
595
İzmir
Attığım değilde yediğim tokadı anlatıyım sizlere otobanda gidiyorum sol şeride geçtim 160-170 derken ilerden önüme W202 kasa mercedes geçti c serisi c200 yada c220 tahminimce arkadan baktım hiç bişey yazmıyo bişeye de benzetemedim arabayı bende de corolla var 1.6 110 beygir arkadan sellektör atıyorum kaçmıyo hızımıda kesti baya bi 130-140 a düştüm yaklaştım arkasına sellektör korna derken en sonunda kaçtı sağa, sağa kaçmasıyla gaza yapıştım ki oda aynı şekilde yapıştı 170 e kadar beraber yürüdük 170' den sonra sağımdan usulca uzayıp geçti ve olaydan sonra ''alman yapıyo aga'' demekle yetindim.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım