AUDI A3 SEDAN 8V 2014 A SÜTÜNÜ İÇİN HOPARLÖR

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Herkese Merhaba,

Aracımda bulunan sağ ve sol A sütünunda bulunan iki hoparlör tahminimce patladı ve ses seviyesi yükseldiğinde tiz ağırlıklı olduğunda rahatsız edici bir ses çıkartıyor bende ya orijinali veya bilindik bir marka hoparlör ile değiştirmek istiyorum ancak hiç ölçülerini vs bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır bu konu hakkında ve marka önerecek var mıdır? Kaliteli ses veren bir marka olursa gerçekten çok güzel olur.

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
O yaştaki bir aracın tiz hoparlörünün patlaması ilginç. Sonradan ses sistemine eklenen parça var mı veya aftermarket teyp falan ?

https://tr.aliexpress.com/item/3284...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
bahsettiğiniz şey bu kapağın altındaki sanırım
Aynen doğrudur bundan bahsediyorum. Arabada ekstradan bir bass ve amfi var muhtemelen ondan ötürü yada yada telefondan eq ayarını tam olarak yapamadım o yüzden olabilir diye düşünüyorum. Alpine marka ya baktım ama bir fiyat vs bulamadım Alpine de NFS den kalma bir marka olduğu için kötü değildir diye düşündüm ama bakalım göreceğiz.

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Aynen doğrudur bundan bahsediyorum. Arabada ekstradan bir bass ve amfi var muhtemelen ondan ötürü yada yada telefondan eq ayarını tam olarak yapamadım o yüzden olabilir diye düşünüyorum. Alpine marka ya baktım ama bir fiyat vs bulamadım Alpine de NFS den kalma bir marka olduğu için kötü değildir diye düşündüm ama bakalım göreceğiz.
Alpine, Kenwood, Pioneer, Sony ses sistemlerinde iyi markalar. Önemli olan aracın orjinal tweeter kısmına uyacak olanı bulmakta. İş sadece boyutla bitmiyor. Orjinal tweeterın teknik özelliklerini karşılayacak bir hoparlör takmak gerek

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Alpine, Kenwood, Pioneer, Sony ses sistemlerinde iyi markalar. Önemli olan aracın orjinal tweeter kısmına uyacak olanı bulmakta. İş sadece boyutla bitmiyor. Orjinal tweeterın teknik özelliklerini karşılayacak bir hoparlör takmak gerek
Hmm o zaman şöyle yapamam daha doğru 2 yol var. ya özelliklere uygun hoparlör bulacağım yada a3 için üretilmiş olanlara bakacağım tak çalıştır misali. Yardımın için çok teşekkür ederim.

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hmm o zaman şöyle yapamam daha doğru 2 yol var. ya özelliklere uygun hoparlör bulacağım yada a3 için üretilmiş olanlara bakacağım tak çalıştır misali. Yardımın için çok teşekkür ederim.
Bana kalsa üstünden çıkanın aynısını bulup takın direk hiç karıştırmaya gerek yok. Kalitesiz bir hoparlör olduğunu düşünmüyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım