Audi A4 1.6 2008 model yardım eder misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Öncelikle bu arabanın km'sinin düşürülmüş olma ihtimali var. Direksiyon simidinin kondisyonu kafamı çok kurcaladı. Kolçak ve çevresi, vites topuzu, far şalteri bile anormal aşınmış. 13. fotoğrafta orta konsolun sağ üst köşesinde bir çatlak var. O da büyük bir başarı hikayesi barındırıyor. :) Bir de @alfhonso aynısı sizde var görüşünü alalım bu konuda. Bu km'ye bu kadar yıpranma normal mi? seni de bugün iyi etiketledim ha =)

Onun dışında 12.000₺ lık hasar kaydı bana pek inandırıcı gelmiyor. Audi'lerin aynalarının anormal fiyatlarda olduğunu duymuştum da, arka tamponu abartarak 2.000₺ desem, bir aynaya Audi servisi bile 10.000₺ çekmez bence. Onu iyice bir araştırmak gerek. Servis hakikaten o fiyatı çekiyorsa da zaten almasın o ne öyle :D

Jantlar allahaffetsin de çok çirkin ya. Bu kişisel görüşüm, arkadaş kendisi beğenmiş ki görmeye niyetli.

Motoru yürüyeni harika arabadır. Alman gibi Alman olan VAG'lardandır. 1.6 motora şimdi gitmiyor yürümüyor çok yakıyor diyeceklerdir de, Bakıldığı sürece 500.000km'yi hiç sorun çıkarmadan tamamlayacak bir motor. O bakımdan severim kendisini. :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Öncelikle bu arabanın km'sinin düşürülmüş olma ihtimali var. Direksiyon simidinin kondisyonu kafamı çok kurcaladı. Kolçak ve çevresi, vites topuzu, far şalteri bile anormal aşınmış. 13. fotoğrafta orta konsolun sağ üst köşesinde bir çatlak var. O da büyük bir başarı hikayesi barındırıyor. :) Bir de @alfhonso aynısı sizde var görüşünü alalım bu konuda. Bu km'ye bu kadar yıpranma normal mi? seni de bugün iyi etiketledim ha =)

Onun dışında 12.000₺ lık hasar kaydı bana pek inandırıcı gelmiyor. Audi'lerin aynalarının anormal fiyatlarda olduğunu duymuştum da, arka tamponu abartarak 2.000₺ desem, bir aynaya Audi servisi bile 10.000₺ çekmez bence. Onu iyice bir araştırmak gerek. Servis hakikaten o fiyatı çekiyorsa da zaten almasın o ne öyle :D

Jantlar allahaffetsin de çok çirkin ya. Bu kişisel görüşüm, arkadaş kendisi beğenmiş ki görmeye niyetli.

Motoru yürüyeni harika arabadır. Alman gibi Alman olan VAG'lardandır. 1.6 motora şimdi gitmiyor yürümüyor çok yakıyor diyeceklerdir de, Bakıldığı sürece 500.000km'yi hiç sorun çıkarmadan tamamlayacak bir motor. O bakımdan severim kendisini. :)

12k guncel B9 A4’e tampon ve ayna icin yazilir da bu eski kasada imkani yok oyle bir meblagnin. Dogus bile cekmez bu parayi, o bir kere yalan
Jantlara ben de cok tutuldum, su janti takan adamin normal bir kullanici profili olmadigini dusunuyorum.
İlanda da hasar yok, tramer temiz altinda 12k hasar kaydi var yaziyor, trameri temiz olan arabada nasil kayit cikar ? İlan aciklamasini okumak arabayi almamak icin yeterli.

Son düzenleme:

altayarslan

Düz Yol Gazcısı
10 Mar 2018
11
11
195
23
Kars
Hepinize teşşekkür ederim en fazla 70 bin tl bütçe var. Bu kasa ve bu motorda karar verilmiş. Belki yakın çevrenizde vardır filan ya da ilginizi çekmiş bir ilan olabilir yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Araba jantlar hariç iyi güzel hoş km de iyi ancak 12bin hasar kaydı olan bi araç için 60 lira fazla. Konforu donanımı oldukça dolu bi araba. Bizimkinin aynısı koltuk ısıtmaya bixenon fara varıncaya dek dolu epey.

Konforuna laf eden çarpılır

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Abi araba gidiyor öylr gitmiyor diyenlere de inanma. Devirlendikçe güzelleşiyor sadece. Beğenmeyen 1.8 t quattro alsın:D

Direksiyon bizim böyle kötü değil 152bindeyiz ama çizikler bakılırsa yüzük vs mahvetmiş gibi

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,061
6,938
5,020
github.com
Marka
BMW
Araba hoş jantlar OEM'e dönse daha hoş olur. KM bence orjinal. o yaşta bahsedilen km'lerde olsa o derilerin durumu öyle olmaz üstelik pedal lastikleri de aşınmamış doğru dürüst. Hasar Kyadından dolayı ben almazdım ama şahsen.Biz şimdi 12k için şu değişiş oablilir diye düşünüyoruz ama satarken kimse düşünmüyor 5k 'dan fazlaysa pert muamelesi görüyor kimse aksini iddia etmesin tecrübeyle sabit.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Far anahtarındaki yıpranmayı görmeden önce alınır gözüyle bakmıştım jantları ve direksiyonu göz ardı ederek ama o yıpranma orta konsolda dörtlü flaşör ve bardaklığın olduğu alandaki yıpranma bizim kullandığımız 2008 150.000 km üstü caddy'de bile yok ki bizden önce çok düzgün kullanılmamış aynı şekilde tanıdıktaki 2005 140.000'de ki passatta bile yok. Söz konusu passat:https://www.sahibinden.com/ilan/vas...fsi-comfort-lpg-li-2005-model-591575686/detay
Sonuçta arabaların üçüde VAG bakılan araba en iyi malzeme kalitesine sahip olanı ama en çok yıpranan da o gibi görünüyor ben olsam almaz daha temizlerine bakardım.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Far anahtarına şimdi dikkatli baktım gerçekten anormal. Evimizde biri 99 model 260bin kmde biri 2010 model 250bin kmde iki passat var ikisinde de en ufak yıpranma yok.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
O flaşör eriyip aşağıya mı akmaya başlamış. :D

Kilometresi doğrudur yanlıştır bilemem ama ben bu arabayı almazdım. Km doğruysa düzgün kullanılmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım