Aux-Bluetooth Çevirme Cihazı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Merhaba arkadaşlar. Alman mühendisleri aux girişini torpidoya koymak gibi bir şaka yaptığı için ve arabada başka bağlantı seçeneği olmadığı için son çarem bu sanırım :D bu cihazlardan kullanan var mı? ses kalitesini bozuyor mu? fiyatları ne civarda olursa kalitelisi olur? sanırım şarjlılar şarjları ne kadar gidiyor? Bir de internetten almak istersem nereden almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar :)

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
http://www.logitech.com/tr-tr/product/bluetooth-audio-adapter

http://www.hepsiburada.com/logitech-bluetooth-adapter-980-000912-pm-bd501403

Arkadaşım bundan kullanıyor aynı şekilde torpidoda duruyor cihaz. Ses kalitesi olarak kablodan farkı olmadığını söylüyor. Onun bu cihazı kullanma amacı torpidoyu kapatınca aux kablosunun sıkışması ve kötü bir görüntü oluşturmasıydı.
Cihaz güzelmiş ama elektrik işini nasıl çözdü arkadaşınız? Sonuçta ona da bir kablo gerekiyor anladığım kadarıyla.
Direksiyondan değiştirebileceğimiz bir sistem var mı aux girişine takılan
Evet bunu ben de merak ediyorum.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Cihaz güzelmiş ama elektrik işini nasıl çözdü arkadaşınız? Sonuçta ona da bir kablo gerekiyor anladığım kadarıyla.

Evet bunu ben de merak ediyorum.

Arkadaştaki şarjlıydı sanırım onu tam hatırlayamadım ama makul fiyatlarda powerbank alabilirsiniz torpidonun içinde bluetooth aparatına bağlı durur. Amaç telefona kablo takılmamış olması zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım