KAPALI b segment 0 km araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asmaci13

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
8
7
595
merhaba arkadaşlar, konuda da belirttiğim gibi b segment bir araç almak istiyorum.çok fazla seçenek var :) bu yüzden kararsız kalıyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

-hem şehir içinde hem de uzun yolda kullanılacak (çoğunlukla şehir içi)
-manuel şanzıman olsun istiyorum
-dizel- benzin farketmez
-araç 3 veya 4 yıl kullanılacak

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
B sinifi denilince hep 2-3 modelin isimleri geciyor (polo ,fiesta,i20) ama şu anda b sinifinin en iyisi honda jazz .fiyatindan kaybediyor sadece.guvenlik,ic hacim,işcilik ve donanim bazinda gercekten cok iyi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu sıralar b sınıfı araç alınmamalı diye düşünüyorum. 2017'de güzel seçenekler gelebilir. Örneğin fiesta komple değişecek, iç dış dahil. Güzel bir dizel motor gelecek. Yani biraz daha beklemekte fayda var. İlla şuan alacak olsam ibiza, jazz ve i20 arasında gidip gelirdim sanırım.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Skoda fabia diyorum. Tasarımı ve iç mekani çok hoşuma gidiyor. Ayrıca segmentine göre iyi donanımlara sahip. Fiyatı da fena değil. Honda jazz bence çok pahalı o yüzden onermem. Polo pahalı fiesta değişecek. O yüzden mantıklı olan fiyatı ve donanımları ile birlikte fabia oluyor. İbiza yi da düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Sürüş keyfi için Fiestayı tavsiye ederim. 1 senede 12k km yol yaptım kendisiyle. Ağırlıklı olarak şehir dışı kullandım. Kullanımı, direksiyon hissi çok güzeldi. Hacim olarak rakiplerine göre biraz daha geride. Daha çok sürücü odaklı denebilir. En sevmediğim ya da eksik gördüğüm yanı ortadaki 10 sene öncesinin mavi renk dijital göstergesidir. Orada Focusdakine benzer bir ekran olsa iç mekanın havası çok değişir. Şuan ki görüntüsüyle diğer rakiplerinin çok gerisinde.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
-Listede Clio olmalı, makyajsız versiyonlara indirim yapabilirler.
-Polo ve Fiesta eskidi.
-Jazz'a iyi diyorlar ama pahallı.
-Yeni Micra geliyor.
-İ20 dizel ve iyi donanımlı ise iyi bir tercih bence ama otomatiğinden uzak durun.
-Fabia en mantıklısı gibi.
-Kesinlikle yılbaşını bekleyin, hangisinden iyi indirim koparırsanız bana göre en mantıklısı odur.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
tüm artılarına rağmen honda jazz gereksiz derecede pahalı bulduğum bir araba. bir de opel corsa, arkaplanda göründüğünden çok daha kalitesiz. benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. bu zamanda düz vitesi kötü bir araba kalmadığına göre, bu ikisi dışındaki tüm arabaları önerebilirim, işinizi görebilir. tamamen kişisel beklentilerinize ve bütçenize bağlı.

zmurata

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2016
21
36
595
52
İST.
Marka
Opel
En ekonomik hangisi diye sorarsanız kesinlikle 1248 cc meşhur dizel motoru ile yeni Corsa 95 hp (easytronic3. nesil)
1500-3500 devir arası max. torkunu veriyor. Hendek rampasını 190 ile çıkarken tokatladığım arabaları görseniz şaşarsınız!!
En düşük vergi dilimi ve en düşük periyodik bakım bu arabada. Filtreleri 15 - 20 TL Triger zinciri var kayış derdi yok.
"Ben hesabımı bilirim arkadaş, zengin bebesi değilim" diyorsanız doğru tercih. Şehir dışı tüketim verisi 3,0 ama Ben 2,6 yaptım.
Foto ekleyemedim isteyene mail atabilirim.
Tipten kaybediyor o ayrı konu :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım