KAPALI B Sınıfı Hatchback Manuel Araba Önerisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Merhaba.Eşime bir araba almak istiyoruz.Araba sürmeyi hiç bilmiyor,evimizin yanın pist var orada öğrenecek.Hergün bir saat sürecez sene sonuna kadar öğrenir inş.Babama sattığım benim eski arabam olan Doblo'yu geri aldım araba sürmeyi öğrensin diye ama debriyajı biraz sert.Almaya alacaz şimdiden alalım dedik bir araba.En kötü ihtimal 17 bin TL'ye dobloyu satsam,üstünü de tamamlayıp ne alabiliriz?Beklentilerimiz:küçük,manuel,park sensörü olan,30-45 bin TL arası bir araba...

Ben direk 1.25 trend X fiesta baktım.Başka ne alabiliriz? 40bin TL ye 2. el alacağımıza biraz zorlayıp 50 bin TL civarı sıfır km bir araba mı alsak?

Benim 2. araba da bu :
https://www.otopark.com/forum/threa...225-000km-dizel-manuel-1-9-jtd-sx-doblo.4602/

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
chevrolet aveo ya da fiesta bakabilirsiniz.
aveolar pek bilinmediği için uygun rakama dolu dolu ltz paketler bulabilirsiniz hem de dizel olur.
ikinci eli zayıf diye düşünmeyin çok sağlam kendine ait kitlesi var alıcısı çıkıyor hemen
chevrolet türkiyeden çekildi diye de düşünmeyin. opel bakıyor, motor fiat.

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Bekleyebiliriz aslında,şu an doblo var babamdan aldım satıp borcumu verecem elde var 0,yine kredi ile alacağız.Şu an elimizde araba olduğu için bekleriz ama olur da doblo satılırsa hemen alacaz,satılmazsa temiz araba bulur ve babamı doblo satılınca parasını vermeye razı edersem kredi çekip alacam istediğim arabayı.Sizin araba çok güzel ama ben düşük km ve yüksek model istiyorum bu aralar hayatım hareketlenebilir arabayla fazla uğraşmak istemiyorum riske girmek istemiyorum.Ama o zaman gelirse bakacam yine de sizin arabaya,çok teşekkür ederim teklif için.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bekleyebiliriz aslında,şu an doblo var babamdan aldım satıp borcumu verecem elde var 0,yine kredi ile alacağız.Şu an elimizde araba olduğu için bekleriz ama olur da doblo satılırsa hemen alacaz,satılmazsa temiz araba bulur ve babamı doblo satılınca parasını vermeye razı edersem kredi çekip alacam istediğim arabayı.Sizin araba çok güzel ama ben düşük km ve yüksek model istiyorum bu aralar hayatım hareketlenebilir arabayla fazla uğraşmak istemiyorum riske girmek istemiyorum.Ama o zaman gelirse bakacam yine de sizin arabaya,çok teşekkür ederim teklif için.
Rica ederim. Dediğim gibi daha sahibindende ilan filan da vermedik. Acelesi olmadığı için burada alıcı çıkarsa diye bıraktım ilanı. Zaten bu rahatlığın bir aşama ilerisi "babamın haberi yok" olur :D:D
Alternatif model önerim Hyundai i20 olur. Eski kasalar genel olarak sorunsuz uzun ömürlü ama genişlik dışındaki kriterlerde vasattır. Yeni kasasını ise çok başarılı buluyorum.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Ben kesinlikle panda öneririm. Otomatiği de var manueli de. Otomatikte tek bir sıkıntı var yokuş kalkış desteği yok o yüzden kayıyor araba. Ama başka hiçbir kusuru yok. Tam bir şehir aracı dar sokaklarda rahatlık. Kadınlar için hem küçük hem otomatiği olanlarda kullanımı rahat. Az yakıyo. Şehir içi yoğun trafikte max 7 litreyi gördük. Uzun yolda 4.7. Ben kesinlikle tavsiye ederim.
Edit: bizim arabamız 2005 model. Pandanın ilk versyonlarından. Sahibindende max 25 bin tlye manuel güzel bir araç bulursunuz.

Son düzenleme:

semihs

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
34
22
595
35
Sakarya
1.2 TSI Style paket ibiza alabilirsiniz, kullanımı aşırı rahat ve çok dolu bi araç olur. Model yılıda yüksek sıfır ayarında bi araç bulursunuz 50bine. Hatta şuanda yeni kasa geleceği için bayiler sıfır fiyatlarında ciddi indirimler yapiyor diye duydum. Sıfır 1.2 TSI style paket bakabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım