Bana Direksiyonunu goster sana kim oldugunu soyleyeyim :D

En cok hangi markalarin direksiyonlarini begeniyorsunuz?

• BMW

Kullanılan: 37 46.8%
  • Mercedes

Kullanılan: 14 17.7%
  • Porsche

Kullanılan: 15 19.0%
  • Audi

Kullanılan: 8 10.1%
  • Opel

Kullanılan: 4 5.1%
  • Volvo

Kullanılan: 14 17.7%
  • Alfa Romeo

Kullanılan: 6 7.6%
  • Honda

Kullanılan: 4 5.1%
  • VW

Kullanılan: 5 6.3%
  • Ford

Kullanılan: 10 12.7%

• Kullanılan toplam oy
    79
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Arkadaslar, sizin icin de oyle mi bilmiyorum ama, benim icin direksiyon bir otomobilde ilk baktigim 1-2 seyden birisidir. Hatta biraz daha ileri gideyim, direksiyonunu begenmedigim arabayi kesinlikle almam. Biliyorum cok iddaali bir ifade ama butun gun karsimizda olan, elimizle sarildigimiz seydir direksiyon.
Rica etsem sizde en begendiginiz ve en begenmediginiz direksiyon modellerini (FOTOLARIYLA BIRLIKTE) paylasir misiniz?
Benim favorim, elbette BMW M, arkadan Porsche geliyor, sonrasinda Giulia diyebiliriz.
m direksiyon.jpg

15-2015-porsche-cayenne-s-qs-1.jpg

Bunlar da sevmedigim direksiyonlar;
merco.jpg

insignia.jpg

Kia ve hyundai nin de bazi direksiyonlarini hic begenmiyorum.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Daha ulasilabilir markalarda Ford'un focus ve mondeo'da kullandigi su 3 kollu offsetli ( ice gomuk ) yumusak kaplamali direksiyonlarini cok seviyorum. Buyuklugu, tutusu ve malzemesi cok guzel. Vw araclarinin da direksiyonlarini seviyorum. Premium markalarda ise m kasa direksiyonlari seviyorum.

Sevmediklerim arasinda ise bmw'de m kasa olmayan direksiyonlar cok itici gorunuyor ozellikle gobek kismi disari dogru cikik olanlar. 4 kollu mercedes'in bir kac yil onceki kasalarinda kullanilan direksiyon cok itici. 4 kollu olan yapidaki direksiyonu bir ara audi de kullandi onlari da sevmiyorum. Opel'in astra j'de kullanilan direksiyonunu da ekleyebilirim. Tabii ki citroen c4'un direksiyonu sevmediklerim arasinda birincilige oynar. Dumen gibi kocaman ve oldukca da agir. Gobegi de cok buyuk.

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
2016-volvo-s90-sedan-06.jpg

Şu çift derili direksiyonun premium hissine katkısı büyük. Dayanıklılığı ne kadar olacak göreceğiz.
Bmw M paketlerin direksiyonları güzel ama sanki parlayacakmış gibi bir havası var.
Kişisel olarak AMG paket direksiyonlarını çok seviyorum.
Premiumda Volvo, sportifte Mercedes.
content-31452bc3-7f59-4220-8af1-49a41db07a73_600x347.jpg

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,385
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Daha önce burda paylaşılan mazdanın direksiyonu ve volvonun çift renk direksiyonunu çok seviyorum. Onun haricinde ise biraz garip gelebilir ama bu direksiyonu seviyorum :)

Yeni-Scirocco-GTS-5.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Cidden direksiyon çok önemli bence de.Ben kişisel olarak yukarıda atılan 3 kollu Mazda(en güzeli o), BMW M direksiyonlarını seviyorum.Hani daha çok ince 3 kollular ya da ince 4 kollular felan hoşuma gidiyor.Sevmediğim direksiyonlar ise göbek kısmı kocaman olanlar yani burada yazarın da belirttiği gibi bazı Volvo Mercedes ve BMW direksiyonları(davul direksiyon denilen mesela) gibi bunlar da bir o kadar hoşuma gitmiyor, araba mı sürüyorum gemi mi sürüyorum belli değil o nasıl direksiyondur öyle kardeşim gözüm kanıyor...:)Belki yaş faktöründen dolayı sportfilik aradığımdan öyle geliyordur diyeceğim ama eski İtalyan araçlarının ahşap direksiyonları da hoşuma gidiyor ne yapacağız.:D:D
Vesselam direksiyon ince kollu olmalı nazik sportif olmalı kalite meselesine gelince de deri, ahşap veya alcantra direksiyonlar çok hoşuma gidiyor nokta atışı olaraksa durum bundan ibaret.
Sevdiğim.(Alcantra malzemeli ince 3 kollu spor direksiyon)
918%20porsche%20alcantara%20steering%20wheel%20suede%20spyder%20weissach.jpg

Sevdiğim.(Ahşap klasik ve ofsetli ince kollu)
D1.jpg

Sevmediğim.(Özellikle böyle saçma sapan mermer kaplamalı gibi duran orta göbeği hayvan gibi geniş ve malzemesi buram buram kemik plastik olan direksiyonları da sevmiyorum).Bu kaplamayı bulan aksesuarcıya sövsem yine de rahatlayamam.
5c98f8f8478305a23f11fbe60d83ccbf.jpg

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
M paket direksiyonundan ziyade şunu her türlü tercih ederim. Bunu seven neredeyse tek insan olduğumu biliyorum ama asıl M direksiyonu dışındakiler, yani M paket direksiyonları bana çok toy geliyor.

BMW-F30-M-Performance-Steering-Wheel-32302230190-197.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım