Basit ışık süslemeleri

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Merhaba arkadaşlar, Bu başlık altında araçlara yapılabilecek basit ama şık ışık süslemesi örneklerini, tavsiyeleri, nasıl yapılacağını birbirimizle paylaşabiliriz diye düşündüm.

Misal şuan bende beyaz bir polo var arka plakalığa ve kapı kollarına beyaz aydınlatma düşünüyorum.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
arka plakalığa ve kapı kollarına beyaz aydınlatma düşünüyorum.
Bu kadarı yeterli bence. Belki göz yormayan homojen dağılan bir ayak altı aydınlatması da yapılabilir. İç ışıklar sarıysa lede dönülebilir. Bagaj aydınlatması beyaz ledle güçlendirilebilir, tabi var ise.

Dört yanına krom boru çektirip led döşeten taksiler görmeye başladım, göz kanatıcı. Hele bir de şu bagaj altına kayar led falan yapan tayfa var, insanların zevklerine pek laf etmem ama gördüğüm yerde midem bulanıyor.

He bunlar araba için geçerli; minibüs, otobüs, kamyon vs. işin içine girdiğinde işler değişir. Onlarda çok değişik tarzlar var, hangisini seçersen.

Son düzenleme:

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Bu kadarı yeterli bence. Belki göz yormayan homojen dağılan bir ayak altı aydınlatması da yapılabilir. İç ışıklar sarıysa lede dönülebilir. Bagaj aydınlatması beyaz ledle güçlendirilebilir, tabi var ise.

Dört yanına krom boru çektirip led döşeten taksiler görmeye başladım, göz kanatıcı. Hele bir de şu bagaj altına kayar led falan yapan tayfa var, insanların zevklerine pek laf etmem ama gördüğüm yerde midem bulanıyor.

He bunlar araba için geçerli; minibüs, otobüs, kamyon vs. işin içine girdiğinde işler değişir. Onlarda çok değişik tarzlar var, hangisini seçersen.
Bağaj aydınlatması hiç aklımda yoktu mesela şuan siz söyleyince fark ettim şuan için yok ama gerekli.

Benim amacımda aşırı şeyler yapmamak misal amerikan park modülü benim hoşuma gidiyor. Gayette şık duruyor bence yani bizim burda bi laf vardır Elekçi arabası diye bilmem bilir misiniz? işte arabayı Elekçi arabasına çevirmeden yapmaya çalışıcam :D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
modeli eski arabada tüm aydınlatmaları önce çalışır şekle getirip sonra da parlak sarı yapmayı seviyorum ben. zaman olsa bi de ayak altı aydınlatma yapılabilir başka da bişey koymam mesela

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
modeli eski arabada tüm aydınlatmaları önce çalışır şekle getirip sonra da parlak sarı yapmayı seviyorum ben. zaman olsa bi de ayak altı aydınlatma yapılabilir başka da bişey koymam mesela
Bende beyaz ve loş mavi ışığı seviyorum nedense ama benim araba beyaz siyah o yüzden beyaz iyi olur aslında kendim anlasam kendim yapıcam ya ama çok çetrefilli işler gidip başkasına yaptırıyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım