KAPALI Bayan Arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unspoken

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
29
14
645
29
Istanbul
Selam arkadaşlar. Bir bayan arkadaş araba alacak 30-40 bin lira arası, otomatik vites, bezin dizel farketmez araba bakıyoruz. Ben ibiza 1.2 tsi dsg düşündüm onun dışında fiesta 1.4 otm. var, polo 1.4 dsg var. Bunların dışında tavsiye edeceğiniz modeller de varsa görüşlerinizi bekliyorum.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,763
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Tam otomatik ya da cvt şanzıman olmasına özen gösterin bence. Yani nispeten daha az sorun çıkarma potansiyeli olan şanzımanlara yönelmek daha iyi bayan sürücülerde. Çift kavramalıların kullanım şekillerine bayanlar genelde pek uymaz.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Tam otomatik ya da cvt şanzıman olmasına özen gösterin bence. Yani nispeten daha az sorun çıkarma potansiyeli olan şanzımanlara yönelmek daha iyi bayan sürücülerde. Çift kavramalıların kullanım şekillerine bayanlar genelde pek uymaz.
Annem golf kullanıyor dsg hiç dikkat etmez 3 yıldır kullanıyoruz birşey olmadı. Ablamda 1.2 tsi dsg ibiza vardı o da 2 yıl kullandı sıkıntı çıkmadı. Ama bi bakımdan da haklısınız bayanlar pek dikkat etmiyorlar arabalarına

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Polo 1.4 dsg derim çünkü zarar etmeden satmak istediğinizde satarsınız. Hende aracinizda ne hasar olursa olsun. 2010 yilinda teyzeme 1.4 dsg polo almistik jant kapaksiz ayandi kirik camurlugu ezik ve bakimisiz olan araci aldigimiz fiyata sattik 34.500 e aldik 34.500 e satrik arac 27 binde ve 4 yillikti. Birde polo genel olarak bayanlara iyi giden bir araba.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,763
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Annem golf kullanıyor dsg hiç dikkat etmez 3 yıldır kullanıyoruz birşey olmadı. Ablamda 1.2 tsi dsg ibiza vardı o da 2 yıl kullandı sıkıntı çıkmadı. Ama bi bakımdan da haklısınız bayanlar pek dikkat etmiyorlar arabalarına
İstisnalar mutlaka var tabii de çift kavrama şanzımanlar taktım d'ye unuttum gitti tarzında kullanıma genel yapısı itibariyle pek müsait değil. İstisna hep olur fakat söylediğim gibi bayanların hepsi olmasa da geneli bu tarz kullanım detaylarına pek dikkat etmeden sürerler.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
İstisnalar mutlaka var tabii de çift kavrama şanzımanlar taktım d'ye unuttum gitti tarzında kullanıma genel yapısı itibariyle pek müsait değil. İstisna hep olur fakat söylediğim gibi bayanların hepsi olmasa da geneli bu tarz kullanım detaylarına pek dikkat etmeden sürerler.
Bakmayan hiç bakmıyor bakanda evine bakar gibi bakıyor bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım