Bayram Yolculukları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Merhaba forumdaşlarım ve forum ziyaretçileri. Çoğunuz bayramda memleketine ya da tatile gidiyor. Bu yolculuklarda her birinizin araçlarının direksiyonu başında dikkatli olmasını rica ediyorum. 3-4 saat araç kullanımından sonra 30 dk gibi bir mola verin dikkatinizi toplayın. Gece yola çıkanlara uykunuz geldiğinde zorlamayın çekin kenara uyuyun. Lütfen canınızı tehlikeye atmayın. Bayram sizlere ve yakınlarınıza zehir olmasın. Haberlerde görüp bizler de üzülmeyelim.
Geç kaldım biraz ama olsun bundan sonra okuyup bir insanın bir ailenin hayatını kurtarabilmişsem ne mutlu bana.
Herkese iyi bayramlar ve hayırlı yolculuklar.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
Bayram trafiği aşırı sıkıntı panpalarim.

İzmit şehir içinde 50 km hızla giderken yaklaşık 100 m önümüzdeki bir insan evladı frene basıp arkasındaki 4 arabanin kaza yapmasina neden olmuştu .
Yol kalabalık olduğu için takip mesafesini korumuyorduk belkide ... Havada yağışlı olduğundan böyle bir sonuç oldu .

Sözün özü dikkat vb. Bir yana emniyet kemeri olsun takip mesafesi olsun hız sınırları olsun bu tip kurallara da riayet ediniz .

Küçük panpaniz olarak ellerinizden öpüyorum .

" 1 saat geç gitmek hiç gitmemekten daha iyidir. "

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım