benim ölüyü diriltmişler :D (kırmızı kia içerir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
lglflflvşgş, valla ya, pert eden eleman sigorta şirketinin hasar müdürünü tanıyormuş, 43 verecekken 50 vermişler arabaya. Yalnız pert resmini görünce daha yeni değiştirdiğim aküye, yepyeni assymetric 3 lastiklerine(hala aynı mı anlayamadım), fren hidroliği, eibach yayları, soğutma suyu, vırtı zırtı, ne değer vermişim aslında... Umarım benim zamanında içinden söküp eski topladığım parçaları da en az benim kadar iyi toplamışlardır diye umuyorum :D
Hiç zannetmiyorum :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Tavan bile göçtü :D

Zafira nın şanzıman değişti o sayılır mı?
Tavan göçtüyse benim niye haberim yok la, 1 lira büyüklüğünde göçük vardı çekildi o da.
Zafire yarı yerli, sırada motor var o da elden geçerse tamamdır.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Ağaç göçük bırakmadı mı üstünde :D

Zafira yarı yerli haa :D
HAYIR AĞAÇ ÜSTÜNDE GÖÇÜK BIRAKMADI ÇÜNKÜ AĞAÇ TAVANA GELMEDİ, TAVANA KOMPLE AĞAÇ GELSEYDİ KOMPLE GÖÇER VE BOYATMAK ZORUNDA KALIRDIK. AĞACIN NERESİ GELDİ TAM BEN DE ÇÖZEMEDİM AMA TEK GÖRDÜĞÜM 1 LİRA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ UFACIK GÖÇÜKTÜ Kİ O DA ÇEKİLDİ, BOYASIZ ÇEKİLDİ. TAVAN ZARAR GÖRSEYDİ ZATEN GÜNEŞ YANIĞI BAŞLANGICI VAR BOYATIR GEÇERDİK.

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
HAYIR AĞAÇ ÜSTÜNDE GÖÇÜK BIRAKMADI ÇÜNKÜ AĞAÇ TAVANA GELMEDİ, TAVANA AĞAÇ GELSEYDİ KOMPLE GÖÇER VE BOYATMAK ZORUNDA KALIRDIK. AĞACIN NERESİ GELDİ TAM BEN DE ÇÖZEMEDİM AMA TEK GÖRDÜĞÜM 1 LİRA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ UFACIK GÖÇÜKTÜ Kİ O DA ÇEKİLDİ, BOYASIZ ÇEKİLDİ. TAVAN ZARAR GÖRSEYDİ ZATEN GÜNEŞ YANIĞI BAŞLANGICI VAR BOYATIR GEÇERDİK.
Sinirlendirdin bak beni ha gece gece, zaten sakat düşünceli bir arkadaşla tartışıyorum şu an.

TMRT

Profesör
8 Eyl 2016
78
129
1,060
Eskişehir
70 ile seyrederken karşı yönden gelen adam uyuyakalıp 80 le buna girmiş kafa kafaya(small overlap), kapıyı açıp inmiş bizim eleman.
Hocam 80 ile frensiz vuruşma olsa dediğiniz gibi bir nevi small overlap olmuş olurdu o araçların kapıya kadar girmesi lazımdı. 50 kmh var yok gibi sanki.

Mercedes C250 64 km/h small overlap mesela.

sysaar.jpg

Bu da Jeep'in Cherokee'si.

Insurance-Institute-Highway-Safety-94.jpg

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hocam 80 ile frensiz vuruşma olsa dediğiniz gibi bir nevi small overlap olmuş olurdu o araçların kapıya kadar girmesi lazımdı. 50 kmh var yok gibi sanki.

sysaar.jpg

Vurmadan hemen önceki hızları odur büyük ihtimalle, fren yapıp öyle vurmuşlardır bence yani dediğiniz gibi hızları düşüp vurmuşlardır.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
HAYIR AĞAÇ ÜSTÜNDE GÖÇÜK BIRAKMADI ÇÜNKÜ AĞAÇ TAVANA GELMEDİ, TAVANA KOMPLE AĞAÇ GELSEYDİ KOMPLE GÖÇER VE BOYATMAK ZORUNDA KALIRDIK. AĞACIN NERESİ GELDİ TAM BEN DE ÇÖZEMEDİM AMA TEK GÖRDÜĞÜM 1 LİRA BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ UFACIK GÖÇÜKTÜ Kİ O DA ÇEKİLDİ, BOYASIZ ÇEKİLDİ. TAVAN ZARAR GÖRSEYDİ ZATEN GÜNEŞ YANIĞI BAŞLANGICI VAR BOYATIR GEÇERDİK.
Tamam bağırma :p

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

sysaar.jpg

Bu araclar kaza testlerinde duragan haldeki bir yere carpiyorlar. Reeldeki kazalar iki aracinda uzerinde mukavemet oldugundan sonuclarda haliye farkli olur.

TMRT

Profesör
8 Eyl 2016
78
129
1,060
Eskişehir
Bu araclar kaza testlerinde duragan haldeki bir yere carpiyorlar. Reeldeki kazalar iki aracinda uzerinde mukavemet oldugundan sonuclarda haliye farkli olur.
Hareket ettirebileceğin bir şeye çarpmak ve ettiremeyeceğin bir şeye çarpmak arasında elbette fark var hocam fakat 80 ile kafa kafaya girmeli hatta sollu girmeli bir kazada bir otomobilin şoför kapısının hiç kastırma bile olmadan tek seferde açılıp aşağıya inilebileceğini pek sanmıyorum yine de. :) Marka fark etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım