1. Foruma kayıt olmak için tıklayın !

Benzin ile çalışan kumandalı araba

Konu, 'Sohbet' kısmında OzgurGuler tarafından paylaşıldı.

1. OzgurGuler

OzgurGuler Senkromeççi

Beğenilen Mesajlar:
    3
    öncelikle herkese iyi bayramlar. Uzun zamandır benzinle çalışan kumandalı arabalara merak sardım ama bu konu ile ilgili pek bilgi bulamadım internette nerde satılır çok fazla ilgi gerektirirmi vb. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

2. motorsinann

motorsinann Panpa

Beğenilen Mesajlar:
    8.571

Porsche bunu beğendi.
  3. Eto3401

Eto3401 Düz Yol Gazcısı

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Hocam pahalı bir hobi genel olarak ve elektrikli olanlarına pek benzemiyorlar. Eğer başlamayı planlıyorsanız elektrikliyle başlayıp sonradan benzine geçmenizi öneririm, nitro olanların yakıtı pahalıydı gibi hatırlıyorum, önerilmiyorlar.

AlkanExclusive bunu beğendi.
  4. TuncYcl

TuncYcl Elit Apaçi

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Marka:
    BMW
    Sürekli piste giden, parçaları tek tek tamir eden söküp takan bir komşum var, bir araba parası vermen lazım, orta dereceli, düzgün şekilde ilgilenmek için. Bir heves gazıyla girilip he sarmadı denilecek iş katiyen değil.

AlkanExclusive bunu beğendi.
  5. Porsche

Porsche Reis

Beğenilen Mesajlar:
    21.660
    Marka:
    Zirai Traktör
    Öncelikle özellikle Türkiye 'de çok maliyetli bir hobi. Genelde parça satanlar pazar küçük olduğundan tuttuklarını... anladiniz siz onu (bu durum elektrikli için de geçerli). Bende 2 adet var elektrikli biri kurulmadı kumanda ve servo almam lazım diğeri ise bakıma muhtaç durumda. Eğer paranız varsa tavsiye ederim. Bu arada bence elektrikli alın. Evet benzinli kadar zevkli değil ama elektrikli de yeteri kadar zevkli ve eğlenceli.

6. cemoo

cemoo Takipçi

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Bence çok zevklidir 2 stroke sesi baska olur:D ama benzin fiyatlarından kacarken girilecek iş değil :))

Sayfayı Paylaş