Benzin ile çalışan kumandalı araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzgurGuler

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
10
3
595
öncelikle herkese iyi bayramlar. Uzun zamandır benzinle çalışan kumandalı arabalara merak sardım ama bu konu ile ilgili pek bilgi bulamadım internette nerde satılır çok fazla ilgi gerektirirmi vb. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Eto3401

Elit Apaçi
13 Nis 2018
94
187
760
Marka
Volkswagen
öncelikle herkese iyi bayramlar. Uzun zamandır benzinle çalışan kumandalı arabalara merak sardım ama bu konu ile ilgili pek bilgi bulamadım internette nerde satılır çok fazla ilgi gerektirirmi vb. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Hocam pahalı bir hobi genel olarak ve elektrikli olanlarına pek benzemiyorlar. Eğer başlamayı planlıyorsanız elektrikliyle başlayıp sonradan benzine geçmenizi öneririm, nitro olanların yakıtı pahalıydı gibi hatırlıyorum, önerilmiyorlar.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Sürekli piste giden, parçaları tek tek tamir eden söküp takan bir komşum var, bir araba parası vermen lazım, orta dereceli, düzgün şekilde ilgilenmek için. Bir heves gazıyla girilip he sarmadı denilecek iş katiyen değil.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Öncelikle özellikle Türkiye 'de çok maliyetli bir hobi. Genelde parça satanlar pazar küçük olduğundan tuttuklarını... anladiniz siz onu (bu durum elektrikli için de geçerli). Bende 2 adet var elektrikli biri kurulmadı kumanda ve servo almam lazım diğeri ise bakıma muhtaç durumda. Eğer paranız varsa tavsiye ederim. Bu arada bence elektrikli alın. Evet benzinli kadar zevkli değil ama elektrikli de yeteri kadar zevkli ve eğlenceli.

cemoo

Düz Yol Gazcısı
25 Haz 2018
22
8
145
28
istanbul
Bence çok zevklidir 2 stroke sesi baska olur:D ama benzin fiyatlarından kacarken girilecek iş değil :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım