Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Değişen döviz kurları ve düşen petrol fiyatları sebebi ile ülkemizdeki benzin ve motorin fiyatlarına yeni bir indirim geldi.
Son günlerde küresel piyasalarda petrol fiyatları yine bir değişim yaşıyor. Son gelişmelere göre sürücüleri sevindirecek bir haber yetkililerden geldi. EPGIS‘in açıklamasında “Akaryakıt Fiyatlarında İndirim 15/05/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 7, Motorinde 12 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir.” denildi.
Buna göre, Ankara’da ortalama 5,61 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,54 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 5,47 liradan 5,40 liraya, İzmir’de 5,65 liradan 5,58 liraya inecek. Ankara’da ortalama 5,36 liradan satılan motorinin litre fiyatı ise 5,24 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul’da 5,28 liradan 5,16 liraya, İzmir’de 5,39 liradan 5,27 liraya inecek.
Akaryakıt pompa fiyatları...

Okumaya devam et...

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Nasıl sevindim anlatamam ya :D 7 kuruş ağa iyi yani çok sevindiren bir düşüş hani nasıl diyeyim bir kızı sevmişsin de evlenmişsin ondan bile büyük bir sevinç öyle sevindim 7 kuruşa , hala şaşkınım anlatamıyorum :D

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım