HABER Benzine yapılan zamlar artık açıklanmayacak!

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Petrol İşverenleri Sendikası, benzine ve motorine yapılan zamları resmi internet sayfasından yayımlamama kararı aldı.

Buna göre yurttaşlar yapılan zamları veya indirimleri ya öğrenemeyecek ya da akaryakıt almaya gittiğinde haberdar olacak.

Sözcü’den Derin Gökçe’ye konuşan PÜİS yetkilileri şu ifadeleri kullandı:

“Artık internet sitemizde yapılan zamları ve indirimleri yayınlamayacağız. Çünkü biz insanları bilgilendirelim derken büyük tepki alıyoruz. Facebook sayfamıza onlarca insan küfür ediyor. Biz de yönetim kurulu olarak böyle bir karar aldık.”

Dün benzinin litre fiyatında 5, motorinin litre fiyatında da 7 kuruşluk indirime gidilmişti. Her zaman olanın aksine bu karar PÜİS’in internet sitesinde yayımlanmamıştı.

Kaynak: Birgün

Read the whole post here.

AcilStop

Elit Apaçi
3 Kas 2017
346
248
945
40
Bir hafta içinde benzine 23-25 kuruş civarında zam yapılacağı söyleniyor. Benzin 6.50 TL'ye yaklaşacağı için tepki çekmesin diye açıklamama kararı almışlardır.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Zamı adamlar yapmıyor ki hükümet yapıyor adamlara niye sövüyorlar..
Ayrıca ülkede vergiler gelişmiş robotlar tarafından yönetiliyor siz hala hükümete sövün..

197B2536-6038-4A94-B45A-CF26F7AAE61E.png

328i

Asfalt Kurutucu
8 May 2018
13
33
645
24
Mersin
Marka
BMW
Ülkedeki cari açığı kapatıp yeni ihracat girişimlerinde bulunmak çok saçma. Bunun yerine benzine ve motorine kafamıza göre zam yapalım ve millet zamların miktarını öğrenme hakkına sahip olmasın. (!) Oldukça iyi bir strateji , hep 50 liralık alanların alkışlarını duyar gibiyim. Gelişmeye devam güçlü Türkiye .

umtdrn

Asfalt Kurutucu
28 Eyl 2016
10
10
595
Bizim toplumumuz benzine mazota zam yapılacağını duyduğunda benzin istasyonlarında izdiham yaratan bir toplum. Yakıta gelen veya gelecek zammı protesto etmek yerine ben depomu zamsız fiyattan doldurayım da gerisi önemli değil zihniyetiyle hareket eden bir topluma bunların hepsi haktır. Hep deriz ya , Yanlışlıkları kendimizden başlayarak düzeltmeye çalışalım...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım