Beyaz arabalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beyaz arabalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Beyaz araba kullanıyorum, arabamın renginden memnunum

Kullanılan: 21 20.6%
  • Beyaz araba kullanıyorum, fiyatı veya başka sebeplerden dolayı katlanıyorum

Kullanılan: 18 17.6%
  • Farklı renkte araba kullanıyorum, bu kadar beyaz araba sıkıcı olmaya başladı

Kullanılan: 58 56.9%
  • Farklı renkte araba kullanıyorum, beyaz olsa da pek önemsemezdim

Kullanılan: 5 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    102
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,760
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Eski arabamız derin siyahtı yani sedefli siyah.Toz zaten allahın emri siyahta.Kir de bolcana gözüküyodu.Sedefliydi bi de çizildi mi ben çizildim diye bağırıyodu:D
Siyah bakılması en zor renklerden biri kırmızıyla beraber bence. Hele siyah araçların üzerinde zamanla beliren oval çizikler insanı kendinden alıyor resmen :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Siyah bakılması en zor renklerden biri kırmızıyla beraber bence. Hele siyah araçların üzerinde zamanla beliren oval çizikler insanı kendinden alıyor resmen :)
Arabaya hiç fırça vurulmadı ona rağmen oval çiziklerle doluydu araba.Babam daha siyah araba almam dedi:)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,760
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arabaya hiç fırça vurulmadı ona rağmen oval çiziklerle doluydu araba.Babam daha siyah araba almam dedi:)
Zaten ne yaparsan yap o çizikler oluşuyor, arabayı durulamak için kullanılan her türlü bez zamanla oval çizikleri meydana getiriyor. Allah beterinden saklasın, herkese kazasız sürüşler nasip etsin :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Aynen. Arabam leş gibi olsa bile grinin 50 tonuna bürünüyor, ama bakınca hala gri :)
Gri gridir her ne kadar tonu değişse de:)Bu kirli hali
bkyWoY.jpg

Bu da temiz hali
d8XRVZ.jpg

Temizken kendine geliyor kerata:D

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Zaten ne yaparsan yap o çizikler oluşuyor, arabayı durulamak için kullanılan her türlü bez zamanla oval çizikleri meydana getiriyor. Allah beterinden saklasın, herkese kazasız sürüşler nasip etsin :)
Geçen şey gördüm, mikrofiber kurulama havlusunu kurulanacak bölgeye kapatıyorlar ama silmiyorlar ellerini bezi yerinden oynatmadan bezin üzerinde gezdiriyorlar nem beze o şekilde geçiyor ki çizik & hare vs. oluşmasın, ilginç..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,760
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Geçen şey gördüm, mikrofiber kurulama havlusunu kurulanacak bölgeye kapatıyorlar ama silmiyorlar ellerini bezi yerinden oynatmadan bezin üzerinde gezdiriyorlar nem beze o şekilde geçiyor ki çizik & hare vs. oluşmasın, ilginç..
Aynen hocam, bu şekilde bir çok değişik materyal ile üretilmiş bezler mevcut. Ama aracı yeri geliyor oto yıkamacıya veriyoruz, her daim kendimiz silemiyoruz. Tabii onlar bu tarz bezleri pek kullanmıyor, en azından profesyonel bir yerde yaptırmadığınız sürece böyle. O sebeple dikkat edilmesi ve bakılması zor renklerden biri siyah.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Cevaba Türk insanı açıdan bakmaya çalışayım.
-Türk insanı risk almayı sevmez. Beyaz olsun bizim olsun der.
-Türk insanı aracının değerinin düşmesinden ödü kopar. Çizik durumunda, kaza sonrası tamirde beyaz rengi tutturmak kolaydır.
-Ne yazık ki Türk insanı zevksizdir. Bunu sokaklarımızdan, araçlarımızdan, oturduğumuz evlerden anlayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım