bi el atın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GTI19

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
67
23
970
24
kayseri
Sa beyler beni watsapp grubuna bi eklerseniz sevinirim

Not:gizli numaraya itinayla küfür edilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,586
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
En güzeli gizli aramalara karşı telefonu kapatmak. Arayan açık açık delikanlı gibi arasın.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Vallahi benim tel gizli numaralara kapalı. Biri beni gizliden arayınca ' aradığınız kişi gizli numaralara kapalı ' diye uyarı veriyor.

iyiymiş bi araştırayım ben onu, gerçi direk açıktan arıyolar artık :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,910
7
51,115
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
o olay kalktı artık diye biliyorum abi ama var mı hala ?
Var var... Benim hattımda da gizli numaralardan arama engelli.
Yalnız alenen numara yazıp başına iş alan arkadaş vardı kapattı mı hesabı ne oldu bilmiyorum. Bayağı zaman oldu... Keşke yazmasaydınız :(

GTI19

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
67
23
970
24
kayseri
Yok ya zaten burdaki herkes bilindik adamlar he mahkeme felanda uğraşmam ben zaten küfürbaz bi insanım arayan aradığına pişman olur :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yok ya zaten burdaki herkes bilindik adamlar he mahkeme felanda uğraşmam ben zaten küfürbaz bi insanım arayan aradığına pişman olur :D
herkes bilindik olabilrde forum sadece üye olanlara değil herkese açık, 70 milyon görebilir yani, hatta dünya çapına vurunca o rakam uuuuu

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,910
7
51,115
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Umarım bir sıkıntı yaşamazsınız. Zaten şu ana kadar bu başlığa yorum yazanlardan sorun çıkmaz, dediğiniz gibi biz artık biliniyoruz forumda. Maalesef yeni üyelerin tümünü tanımak mümkün olmuyor. Bu tarz üyelerin tacizleri nedeniyle yargıya intikal eden tatsızlıklar da duyduk. O yüzden uyarma ihtiyacı hissettik. :) Siz bilirsiniz tabii...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
herkes bilindik olabilrde forum sadece üye olanlara değil herkese açık, 70 milyon görebilir yani, hatta dünya çapına vurunca o rakam uuuuu

pardon 70 milyon yanlış yazmışım. 76 milyon nüfusumuzun üzerine gelen 5 milyon civarı suriyeliyi eklersek 81 milyon :))

GTI19

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
67
23
970
24
kayseri
Teşekküler uyarılar için konu kaldırılabiliyomu gruba eklediler kaldıralımda numara kalmasın bari gözüm korktu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım