BMW 118i LCİ Test Sürüşü / i8 Ciğerli f20

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ataacar

Asfalt Kurutucu
30 Kas 2016
26
10
595
208 gti ve 250d mercedes incelemesi ne zaman gelir acaba ? instagramda gördüm

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
video herzamanki başarılı ama şahsi düşüncem araç sahibiyle samimiyet olmayınca muhabbet ve tanıtım soğuk geliyor nedense.bu videoda mesela arkadaş diğer arkadaşlar gibi şevkle anlatmamış gibi geldi.
hocam size karşı tek eleştirim çok es veriyorsunuz kanala.tabi yoğunluğunuz nedir bilemiyorum ama zevk alarak izlediğim için video aralıkları çok geliyor bana :) kaliteli işler çıkarıyorsunuz ve ister istemez süreklilik arıyoruz.birde sizin aracın hakkında vlog filan olacaktı noldu o iş :D

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
video herzamanki başarılı ama şahsi düşüncem araç sahibiyle samimiyet olmayınca muhabbet ve tanıtım soğuk geliyor nedense.bu videoda mesela arkadaş diğer arkadaşlar gibi şevkle anlatmamış gibi geldi.
hocam size karşı tek eleştirim çok es veriyorsunuz kanala.tabi yoğunluğunuz nedir bilemiyorum ama zevk alarak izlediğim için video aralıkları çok geliyor bana :) kaliteli işler çıkarıyorsunuz ve ister istemez süreklilik arıyoruz.birde sizin aracın hakkında vlog filan olacaktı noldu o iş :D

Adam nasıl herkesle samimi olacak ki? [emoji1]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
Adam nasıl herkesle samimi olacak ki? [emoji1]

orası öyle tabi :) ama hani enazından ortak nokta araba ve sahibi arabasına yaptıklarından keyif alsa ona göne anlatır ve o ruh yakalanır.tam anlatabildim mi bilmiyorum ama anlatanda o istek,heyecan ve keyif olmayınca olmuyor.

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
orası öyle tabi :) ama hani enazından ortak nokta araba ve sahibi arabasına yaptıklarından keyif alsa ona göne anlatır ve o ruh yakalanır.tam anlatabildim mi bilmiyorum ama anlatanda o istek,heyecan ve keyif olmayınca olmuyor.

Dediğiniz olay güzel olabilir ama herkesle o uyumu elektriği yakalamak çok zor, yinede belki ilk defa görüştüğü kişilerle bile güzel işler çıkarıyor Cevat.

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Tesekkür ederim :) Bazi incelemelerde insanlar kamera önünde konusmaya alışık deği :) heycan ile birlikte size daha farkli gelmis olabilir Tesekkür ederim bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım