BMW 525i E60

5 serisine en çok yakışan jant?

• Fotoğraftaki gibi stok hali.

• M5 jantı.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

enes525i

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
33
29
595
Merhaba arkadaşlar, Enes ben. Babam ile birlikte E60 kasa 525i kullanıyoruz. N52B25 motor (218 BG, otomatik). Siyah. 160bin kilometrede. Yurtdışından gelme araç. Herkesin gıcık aldığı ''2 kilometreden selektör yapan BMW'' işte bu BMW. Sorularınız varsa alabilirim. Laptopta olmam dolayısıyla fotoğraflarıma erişemiyorum. Yakın zamanda güzel güzel fotoğraflarımızı koyarım buraya. Jantları da M5'lerde bulunan kaburgaya benzer jantla değiştirmek istiyorum, sizce yakışır mı?

Ufak yaramazlıklarımı (trafiğe kapalı veya açık olduğu halde trafiksiz alanlarda yapılmış) merak eden abilerim ablalarım arkadaşlarım varsa sabaha kadar muhabbet edebiliriz :)

Ekli dosyalar

• NkYaJL.png
    NkYaJL.png
    255.4 KB · Görüntüleme: 566

enes525i

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
33
29
595
Teşekkürler, ben de en çok bu modeli seviyorum. (Parası olmadığı için F10 525xd alamadı, 520nin de performansını beğenmiyor.)

enes525i

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
33
29
595
Kalsın peki, şu sıralar A6 quattro veya A4 quattro düşünüyoruz. Ben evladımızdan çok memnunum ama babama bi Audi aşkı geldi. A6 quattro'yu istemiyor da değilim aslında.

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
bmwden sonra audi class düşürme olarak görüyorum.. mercedes e kasalara bakın bence.. performans, ekonomi, konfor hat safhada.. hatta e kasa kullanırsan başka arabaya bir daha binemezsin geçmiş olsun :))

enes525i

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
33
29
595
bmwden sonra audi class düşürme olarak görüyorum.. mercedes e kasalara bakın bence.. performans, ekonomi, konfor hat safhada.. hatta e kasa kullanırsan başka arabaya bir daha binemezsin geçmiş olsun :))

Mercedes E sınıfında da ESP tam kapanmıyor diye duymuştum, doğruluğu var mı?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım