BMW C1 gibi..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
Yeni kategorimizin siftahını motosikletlere en uzak adam olarak ben yapim :)

90'larda BMW'nin C1 adlı yarı kapalı bir scooter konsepti vardı, hatta sonra üretildi de galiba. Bunun gibi kısmen de olsa güvenli sayılabilecek, yağmurda çamurda rezil etmeyecek başka motosiklet var mı?

surmeklazim

Profesör
Moderatör
Yayın Yönetmeni
8 Eyl 2016
70
273
1,210
32
İstanbul

90'larda BMW'nin C1 adlı yarı kapalı bir scooter konsepti vardı, hatta sonra üretildi de galiba. Bunun gibi kısmen de olsa güvenli sayılabilecek, yağmurda çamurda rezil etmeyecek başka motosiklet var mı?

Bi dönem üretildi ama tutmayınca devamı gelmedi tabi. Güvenlik için ekipman(kask, mont, eldiven, sırtlık-göğüslük, bot, kevlar pantolon) yağmur çamur için de yağmurluklar var :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
And Yamaha Nmax ve Honda Pcx hatta biraz zorlarsan Pulsar Ns150 den bile az yakan (maliyet olarak) milletin karoserli motor diye hitap ettiği İ10 var. :p Sor bakiyim Utku'ya kmde 13 kuruş yakan tavanı ve kliması olan bir motor varmıymış:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
And Yamaha Nmax ve Honda Pcx hatta biraz zorlarsan Pulsar Ns150 den bile az yakan (maliyet olarak) milletin karoserli motor diye hitap ettiği İ10 var. :p Sor bakiyim Utku'ya kmde 13 kuruş yakan tavanı ve kliması olan bir motor varmıymış:
Tavanı ve kliması yok ama 2 litre benzin yakıyor:D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen

Reyis giy yağmurluğu devam et ne yapıcan altı üstü kapalı motoru :D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım