BMW E91 için Spacer Tavsiyesi

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
SM Spacer'dan birkaç arkadaşım aldı, memnunlar.

30 mm çok değil mi yahu, M3 projesi falan mı var :D

Valla bence de çok kuzenin işleri işte :D
Biraz önce bir yeri aradım alüminyum magnezyum alaşımlı bir spacer'den bahsetti, 2 tanesi 750 TL fakat ömür boyu garanti veriyorlar. Genleşme ve bijon kırma gibi durumlar olmuyor dedi kafamı karıştırdı. Genelde satılanların hepsi alüminyum alaşımlı :confused:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Valla bence de çok kuzenin işleri işte :D
Biraz önce bir yeri aradım alüminyum magnezyum alaşımlı bir spacer'den bahsetti, 2 tanesi 750 TL fakat ömür boyu garanti veriyorlar. Genleşme ve bijon kırma gibi durumlar olmuyor dedi kafamı karıştırdı. Genelde satılanların hepsi alüminyum alaşımlı :confused:
Sm de 7075 alüminyum alaşımı, havacılıkta bolca kullanılan malzeme, özet olarak oldukça dayanıklı ve korozyona uğramıyor gibi bir şey.

Bildiğim kadarıyla 12 mm spacer 400 gram civarıydı.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
H&R'da çok kalitelidir ama SM Spacers'ın methini her yerde sürekli duyuyorum Maşallah kaliteli işler yapıyor. Yerli üretime destek açısından SM öneririm bende :D
30 mm çok iyi değer :D ona göre de artık M bijonu falan bulmak lazım en sağlamından.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
H&R'da çok kalitelidir ama SM Spacers'ın methini her yerde sürekli duyuyorum Maşallah kaliteli işler yapıyor. Yerli üretime destek açısından SM öneririm bende :D
30 mm çok iyi değer :D ona göre de artık M bijonu falan bulmak lazım en sağlamından.

Bir kac tane baktim da paket icerisinde bijonlari da yaninda veriyorlar

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Ben de SM kullaniyorum bir sikinti olmadi cok guzel de goruntu aldim. Olcuyu dogru secmek onemli ama

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım