BMW G20 320i Stage 1+ 280 HP M Sport Test Sürüşü

Herkese Merhabalar,

Bu videoda arkadaşım Can ve Mehmet ile çektiğim G20 320i'yi sizler ile paylaşmak istedim.

Bir önceki nesil F30 320i ile eşit güce sahip olmasına rağmen yenilenen motoru ile artık safkan bir BMW motorsa sahip yeni 3 serisi.

Malesef ülkemize 2.0 motor olarak giriş yapmayan 320i B48B16 motoru ile bu incelemede karşımızda.

Devamı videoda, araç hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. Teşekkür ederim.

berkayis

Berkay
Taklacı Güvercin
28 Ağu 2020
22
131
385
İzmir
Marka
Audi
Mükemmel bir araç, mükemmel bir video olmuş elinize sağlık. Bir tek maskeler konusunda bir bilgi vermek isterim. Kullandığınız maske ventilli tip bir maskedir. Verdiğiniz nefesi direkt olarak üzerindeki valften hiç filtrelemeden dışarı verir. Sizi gerçekten çok iyi korur, ventilsiz solunum maskelerine göre de çok daha rahat nefes alıp verirsiniz fakat sizde virus olması halinde karşı tarafı hiç korumaz. Bu tarz maskeler kullanılıcaksa üzerine bir adet de karşı tarafı korumak amacıyla cerrahi maske takılmalıdır. Bilgilendirmek istedim, herkes tarafından bilinmeyen bir konu.

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Mükemmel bir araç, mükemmel bir video olmuş elinize sağlık. Bir tek maskeler konusunda bir bilgi vermek isterim. Kullandığınız maske ventilli tip bir maskedir. Verdiğiniz nefesi direkt olarak üzerindeki valften hiç filtrelemeden dışarı verir. Sizi gerçekten çok iyi korur, ventilsiz solunum maskelerine göre de çok daha rahat nefes alıp verirsiniz fakat sizde virus olması halinde karşı tarafı hiç korumaz. Bu tarz maskeler kullanılıcaksa üzerine bir adet de karşı tarafı korumak amacıyla cerrahi maske takılmalıdır. Bilgilendirmek istedim, herkes tarafından bilinmeyen bir konu.

teşekkürler, araç içinde zaten diğer arkadaşlarımda da maske var. ✌️ Maske takmayan yada takmak istemeyen araç sahipleri ile özellikle bu dönem zaten çekim yapmam :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım