Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
BMW’nin tamamen elektrikli SUV otomobili Yeni BMW iX3’ü 870.000 TL’lik başlangıç fiyatıyla Nisan ayından itibaren Türkiye’de yollarla buluşturmaya hazırlanıyor.
BMW’nin, yüksek sürüş performansını beşinci nesil BMW eDrive teknolojisiyle birleştiren tamamen elektrikli Yeni BMW iX3 tam şarjla WLTP kriterlerine göre 459 kilometre, NEDC kriterlerine göre 520 kilometre menzil sunuyor. BMW’nin elektrikli mobilite alanındaki ilk SAV modeli olan Yeni BMW iX3, 286 bg maksimum güç ve 400 Nm maksimum tork üreterek 6.8 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaşıyor. Yeni BMW iX3, hızlı şarj istasyonlarında 10 dakikada yaklaşık 100 kilometrelik bir menzile ulaşırken, yalnızca 34 dakikada pillerini yüzde 80 oranında şarj ediyor.
Yeni BMW iX3 zengin standart donanımlarıyla rakiplerinden ayrışıyor. LED Farlar, Otomatik Klima/3-Bölgeli, Isıtmalı Ön Koltuklar, Akustik Koruma, Otomatik Açılır Bagaj Kapağı, Panoramik Cam Tavan, BMW Live Cockpit Professional, Sürüş Asistanı Professional, Akıllı Telefon Arayüzü...

Okumaya devam et...

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,013
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
İçten yanmalı motorla aynı platformu kullanan elektriklilere ısınamadım, ısınamıyorum. En fazla plug-in hybrid olabilir bu platformlar bence. İki tür birbirinden çok farklı zira, aynı platformda bir yere kadar oluyor. iX3 de maalesef bu anlamda olmamış bir araç. Bunun yerine Jaguar I-Pace alınır.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım