HABER BMW M2 LCI | TEST

Baris Inselel

Yönetim
Editör
Beğeni puanı
370
BMW M2 sizi korkutmayacak kadar ehli ama ayni zamanda hızlı bir otomobil. 1M kadar yırtıcı ve asi değil fakat alıştığınız zaman size daha fazla itaat ediyor. Son zamanlarda kullandığımız en zevkli otomobillerden biriydi. İyi seyirler!​

+Kolay Kullanım ve Pürüzsüz Güç Aktarımı
+Eğlence Faktörü ( Yüzünüz asık inemezsiniz )
+Farlar
+Şanzıman

İç Mekan
Rakiplerine Göre Fiyatı

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER için BURAYA Tıklayabilirsiniz.​

Read the whole post here.

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
16,192
Marka
Toyota
Araç sahibi aracını bizimle paylaştığı için teşekkürler.Aracını çok seven birisi gibi algıladım.:)Umarım keyifle kazasız bir şekilde uzun yıllar biner, BMW'lerin böyle bilinçli tüketicilere ihtiyacı var.;)Sinan Bey'e de testi hasta hasta olsa bile çektiği için ayrıca teşekkürler.

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
59,687
Marka
Opel
Araç sahibi aracını bizimle paylaştığı için teşekkürler.Aracını çok seven birisi gibi algıladım.:)Umarım keyifle kazasız bir şekilde uzun yıllar biner, BMW'lerin böyle bilinçli tüketicilere ihtiyacı var.;)Sinan Bey'e de testi hasta hasta olsa bile çektiği için ayrıca teşekkürler.
Kesinlikle aracını çok seven biri olduğu kesin. Ayrıca otopark.com'u da çok seven ve yıllardır takip eden biriymiş, kendisini ve otomobilini tanımak gerçekten çok keyifliydi. M2 LCI' de başkaymış farlara bayıldım ben :D

otoparkcom123

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
6
Ondan önceki hafta çekecektik ama hasta olduğum için erteledim. Çekim yaptığımız gün sesim biraz kötüydü ama iyidim.

karyel

Profesör
Beğeni puanı
440
M1 de ki eleman neydi öyle! bak işte M2 sahibine enerji iyi olunca ne güzel oluyor muhabbet. Sahibi iyi günlerde kullansın. Bu arada Sinan'ın keyfi yüzünden okunuyor, ağzı kulaklarında. Bir Mazda'cı olarak videonun sonundaki görüşe katılıyorum.

Son düzenleme: