HABER BMW M3 CSL | TEST | DRIVEN34'ü ziyaret ettik!

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Bir türlü ısınamadım şu arabaya manuel versiyonu olmadığı için. e30'u havada karada tercih ederim.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Cussler demiş ki:
Haterları neden ciddiye alıyorsunuz ki, lütfen isimlerini de söylemeyin zavallıların reklamını yapıyorsunuz:)Hepsini görüntüle...​
iki şeritli ve çift yönlü, bol virajlı trafiğe açık yolda aşırı hız yapıp yanlayarak giden editörlere sahip kanal. karşı yönden biri gelse oluşacak manzarayı düşünemiyorum bile. herkes sizin gibi usta(!) şoför değil. karşıdan acemi biri gelebilir, tecrübesiz kadın şoför gelebilir. o virajlar sakin kullanımlarda bile çok tehlikelidir. adamlar öyle bir yolda resmen terör estiriyorlar. arabayı zorlamak istiyorsan istanbul park diye bir yer var. apaçiliğini gider orada yaparsın. aslında bunlar sadece bize gösterilen görüntüler. test aşamasında neler neler olduğunu bilen biliyor. tabii bu ilk defa olmuyor ama artık suyu çıkmaya başladı bu işin. yeter artık. sonra da neden dışarıda bu kadar trafik teröristi barzo var diyoruz. pazartesi günü kendilerini görüntüler eşliğinde birçok makama birden şikayet edeceğim. bakalım ne sonuç çıkacak. araba tanıtıyorum diye çektikleri video başlı başına trafik magandalığı içeren oluşumdur. birilerinin canına mal olmadan önce, bu ahmaklığın cezası kesilmeli. eksi sozlukten birkac mesaj ... Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım