BMW M4 Tanıtım //MMPerformance - BKVideography

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamlar herkese.

Ankara'da büyük oranda BMW ve diğer markaların aksesuar, tampon, spoiler vb. ürünlerini getirtip monte eden MMPerformance'la iş birliği içine girdik, onlar için içerik üreteceğiz. İlk video olarak da kendi bünyelerindeki M4'ün ve uygulanan değişikliklerin tanıtım videosunu çektik. Forum halkının zevkine bu konuda güveniyorum., pozitif ya da negatif eleştirilerde bulunursanız, beğenirseniz de takip edip arkadaşlarınızla veya ilgilenenlerle paylaşırsanız bizi çok memnun edersiniz.

İleride yapılacak projelerde de yine bu tarz klipler ve vlog tarzı videolar da gelecek. Hatta bayağı iyi projeler var. Umarım hoşunuza gider.

Takip etmek isterseniz bizim instagram sayfamız da şu: https://www.instagram.com/bkvideography

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Herkese çok çok teşekkür ediyorum, özellikle vaktinizi ayırıp izlediğiniz için.

Umarım zamanla genişleyip daha çok kişiye hitap edebiliriz de hem video kaliteleri artar, hem de daha iyi ve güzel videolar çıkartabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım