Bugün Arabanız İçin Ne Yaptınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
İlk olarak ben başlıyayım Bugün Gebze Şekerpınar fabrikasına götürdüm. İş çıkış saati dolayısıyla çalışanların bakışları duygu yüklüydü. Neden gittim diye soruyorsanız işsizim iş arıyorum :))

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Valla henüz arabam olmadığı için, olmasını istediğim için sahibinden.com ilanlarına baktım :D

edit: hocam bugün ne yaptın diye sormuşsun 2 hafta önceyi anlatmışsın olmamış :D

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bir kaç ay önce aldığım kokuyu taktım aracıma, aracı alalı 2 sene oldu ve sıfır kokusu artık pek kalmadı içinde. Yeni aldığım koku gerçekten efsane..
images.jpg

sunake

Profesör
8 Eyl 2016
269
371
1,445
Bir kaç ay önce aldığım kokuyu taktım aracıma, aracı alalı 2 sene oldu ve sıfır kokusu artık pek kalmadı içinde. Yeni aldığım koku gerçekten efsane..
Ekli dosyayı görüntüle 5066
Hocam aynisindan aldim bulabilecegim en guzel kokuydu belki de, ama sagolsun annem arabaya gül kokusu sikmak istedigi icin... Tovbe ya sinirlerim bozuluyor :(

Antre mi sandin ana bizim arabayi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam aynisindan aldim bulabilecegim en guzel kokuydu belki de, ama sagolsun annem arabaya gül kokusu sikmak istedigi icin... Tovbe ya sinirlerim bozuluyor :(

Antre mi sandin ana bizim arabayi
Bazen anneler, babalar daha geleneksel olabiliyor :) Tekrar alırsın hocam, bir müddet gül kokusundan hevesini alsın, sonra sen kendi aldığını takarsın :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
abı ben bu tahtalardan hep denedım hıc sevemedım bunu nerede bulabılırım acaba merak ettım sımdı
Hocam avm'lerde, parfümcülerde veya benzinliklerde olabiliyor. Ben avm'de Bargello standından almıştım. Markası Bargello, modeli ise odunsu diye geçiyor. Netten de sipariş verebilirsin, hepsiburada dahil kendi sitesinde de satışı var sanırım.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam avm'lerde, parfümcülerde veya benzinliklerde olabiliyor. Ben avm'de Bargello standından almıştım. Markası Bargello, modeli ise odunsu diye geçiyor. Netten de sipariş verebilirsin, hepsiburada dahil kendi sitesinde de satışı var sanırım.
abı cansın kaydettım telefona mutlaka alıp bakcam yenı koku arıyordum bende

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Genel aromalari guzel hocam, adamlar yapmis valla. Bi karpuz aromasi var agzini acip kapasan Vivident'in karpuzlu sakizini cigniyosun sanarsin [emoji23][emoji23]
Ben bu Bargello odunsu oto parfümünü aşırı beğendim. Çok güzel ve hafif kokuyor, aracın içine bindiğinde insanın yüzü gülüyor yani.
bılmeden ortalık falanmı aldınız bu ne cıkıyorum vallahı almaya sımdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım