Bugün aracınızda ne değişiklik yaptınız ?

Yaptığınız değişiklikten memnun kaldınız mı ?

• Evet

Kullanılan: 12 66.7%
  • Hayır

Kullanılan: 2 11.1%
  • Çekimser

Kullanılan: 4 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Aslında üye arkadaşlar araçlarında değişiklik yaptığında konu açmayı seçiyor ama küçük ve daha kısa süreli değişiklikler için bu başlığı açtım .Aracınızı yikamaktan tutun da cilalamaniz , lastigini değiştirmeniz , sorunlarını gidermeniz olsun bu başlık altından paylaşalım diye açıyorum. Resimli olursa gonderileriniz çok daha keyifli olacaktır . :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Dün ve bugün Chr ve corollayı çift kova yıkayıp cila attık.Deri koruma ve plastik parlatıcılarla içeriye daldık.Sonuç çok tatmin ediciydi.
Bir hafta önce de Corollanın patlayan kornasını acayip bişeyle değiştirdiler artık taksi kornası var.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Dün ve bugün Chr ve corollayı çift kova yıkayıp cila attık.Deri koruma ve plastik parlatıcılarla içeriye daldık.Sonuç çok tatmin ediciydi.
Bir hafta önce de Corollanın patlayan kornasını acayip bişeyle değiştirdiler artık taksi kornası var.
Plastik parlatici olarak ne kullandiniz ?

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Geçen babam fullemiş depoyu, şimdi harcamaya kıyamıyorum ama az sonra eşyalarımı hazırlayıp yıkayacağım. Lanet olsun akaryakıtı düşünerek araç kullanmak.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
3 gündür didimdeyim. Taunusun yanında. Araba şuan o kadar dökük ki bisey yapınca gözükmüyor. İki far arasındaki ızgaraya plastik parlaticiyla girdim bir ise yaramadi. Söküp ince zımpara yapıp sprey boya aticam bugün yarın. Konsola falan sürdüm malzemeyi de konsol 3 yerden çatlak. Bir ise yaradiysa da kendini göstermedi :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Bujiler değişti , bilgisayara bağlandı sagligi sihhati yerinde elhamdülillah :)
5a2802ef45e17a4b871333a9cd59bfea.jpg

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Geçen babam fullemiş depoyu, şimdi harcamaya kıyamıyorum ama az sonra eşyalarımı hazırlayıp yıkayacağım. Lanet olsun akaryakıtı düşünerek araç kullanmak.
Uygulamayı yaptıktan sonra detaylı resimlerle destekleyip kullandığınız ürünleri de paylaşırsaniz çok memnun olurum

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Uygulamayı yaptıktan sonra detaylı resimlerle destekleyip kullandığınız ürünleri de paylaşırsaniz çok memnun olurum
Arabanızın Fotoğrafları konusunda yıkadıktan sonraki fotoğrafları mevcut fakat ürünleri benzinlikten aldım öyle ahım şahım bir şeylerler değiller, Meguiars filan alacaktım ama çok pahalı geldi. Ürünleri öneriyorum veya önermiyorum diyemeyeceğim çünkü etkisi uzun sürede belli oluyormuş, ben daha o ürünleri bir kere kullandım. Yine de aklınızda bulunması açısından yarın çekip atarım ürünlerin fotoğraflarını.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Aracın yıkadıktan sonraki fotoğrafları bu konuya mesaj olarak attım:
https://www.otopark.com/forum/threads/otomobil-nasıl-yıkanır.6731/#post-244721

Kullandığım ürünlerin fotoğrafları: (istemeden de olsa kendimden parçalara vererek gözlerinizi kanattığım için özürr :dd)

Bir de sünger var bunlarla birlikte.

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Shell’den aldım fiyatı 20 küsür bir şeydi net olarak hatırlayamadım.
Teşekkür ederim cevabınız için
Isiniz zor siyah renk hata ve kir affetmez. Aracınız çok güzel iyi günlerde kullanın. Yapacağım her yıkamada ağzım kulaklarima varır o arabada :) Hatta satılık ilanı açtığınızda baya ciddi ciddi düşünüyordum onu satmak bunu koysak söyle kredi çeksem filan diye

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Selam millet Ben de şöyle bir değişiklik yaptım sormak isteyenler için: kendim yapıştırdım
Parça ali expressten spariş ettim yaklaşık 2 hafta gibi bir süre de geldi gümrüğe takılmadı
e30e8e6fbc17179114cd9ad95ada12be.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Spor görünümün yerini daha lüks bir görüntüye birakmis. Ellerinize sağlık Parça bütün bir şekilde mi geldi yoksa her plastiğin üstüne krom parçaları tek tek mi taktiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım