Bugünkü Müziğiniz

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Muhteşem sesi olan vizyonsuz filipinli kız:

Anlamıyorum bu arkadaş istese Dünya'ya açılabilecek iken neden açılmıyor, kendi ülkesinde seda sayan gibi dolaşıp duruyor çözemedim.

Oranın "O Ses Türkiye" yarışmasında keşfediliyor. Sonrasında bir şekilde kendi ülkesinde büyüyor, 2018 yılında sesi ile ilgili aşırı çok okumaktan bir sıkıntı yaşadı ve bu yüzden bir miktar sesindeki çok az kristallik gitti denilebilir (bu video o dönemden önceye ait). Bu tarz sese sahip kişiler yeteneklerini göstermek için çok zorluyorlar dolayısıyla prime zamanlarında kariyerleri aynı ses kalitesiyle 10 yıldan fazlasını görmüyor. Çözemedim yani.

Tekniğini bence geliştirmesi gerekiyor, karşılaştırıldığı sanatçılar büyük sanatçılar ama bu kızın teknik açıdan çeşitli eğitimsizliği var. Avrupa veya ABD'ye gitseydi şimdiye büyümüştü.

Merak eden 3:25 e sarabilir direkt.

Bu da başka bir şarkı. Bu şarkıyı ben sahibinden başka böyle okuyan görmedim.

Son düzenleme:
  • Wow
Tepkiler: alfhonso

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Sabah bu şarkıyı dinleyerek güne başladım.
Öyle bir şarkı ki tüm gün dinleyecem. Müslüm Baba seni canlı dinlemek nasip olmadı ya bu durum üzüyor beni.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım