Bugünkü Müziğiniz

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bu şarkıları son ses dinleyince otobanda yüksek süratlere çıkma isteği uyandırıyor.

2:00 sonrası

3:23 sonrası

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,203
5,320
İzmir
Marka
Toyota
BE38BF2A-A7E3-4440-A5BA-1A68BB8D2E59.jpeg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bu bandı yeni keşfettim, Süpürgesi Yoncadan türküsünün eski halini seviyorum ama bu da çok hoş bir güncel yorumu olmuş.Türkü dinlemeyi sevmeyenlere bir başka açıdan sunuyor malzemeyi.

Altın Gün diye geçiyor, Hollanda menşeeli bir grupmuş, içinde Türk üyeler de var ama önemli olan bu değil önemli olan bu kaliteli türkülerin müziklerin tüm dünyada yavaş yavaş popüler olduğunu görmek insanı mutlu ediyor. Yorumlardan anladığım kadarıyla da Los Angeles'a kadar gitmiş yorumu. :D

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
782
1,495
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Bu bandı yeni keşfettim, Süpürgesi Yoncadan türküsünün eski halini seviyorum ama bu da çok hoş bir güncel yorumu olmuş.Türkü dinlemeyi sevmeyenlere bir başka açıdan sunuyor malzemeyi.

Altın Gün diye geçiyor, Hollanda menşeeli bir grupmuş, içinde Türk üyeler de var ama önemli olan bu değil önemli olan bu kaliteli türkülerin müziklerin tüm dünyada yavaş yavaş popüler olduğunu görmek insanı mutlu ediyor. Yorumlardan anladığım kadarıyla da Los Angeles'a kadar gitmiş yorumu. :D

Evet, grup yurt dışında daha çok tanınıyor.

Bu parçaya benzer bir çok türkü coverları var. Bende çok beğeniyorum.

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen

Yav nerden aklıma düştü, nerden dilime dolaştı bilmiyorum da derdim yok tasam yok aşk acım yok durduk yere ızdırap çekiyorum şu an 😂

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım