C5 Aircross ile İstanbul'dan Selamlar !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nurullahsarac

Nurullah Saraç
Takipçi
9 Tem 2020
4
23
20
26
İstanbul
Marka
Citroen
Öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar dilerim. Yıllardır araba tutkunuyum, bol bol otosanayilerde takılıp arabalarla ilgili yeni şeyler öğrenen ve arada bir test araçları alıp deneyimler kazanan bir kardeşinizim. Şubat'ta da ailemize aldığımız c5 aircross ile beraber tecrübelerimi forumda da aktarabileceğimi ve sizlerden de bir şey öğrenebilme umuduyla kayıt oldum :)

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
432
445
1,445
İstanbul
Öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar dilerim. Yıllardır araba tutkunuyum, bol bol otosanayilerde takılıp arabalarla ilgili yeni şeyler öğrenen ve arada bir test araçları alıp deneyimler kazanan bir kardeşinizim. Şubat'ta da ailemize aldığımız c5 aircross ile beraber tecrübelerimi forumda da aktarabileceğimi ve sizlerden de bir şey öğrenebilme umuduyla kayıt oldum :)
Hoşgeldiniz, iyi forumlar.

nurullahsarac

Nurullah Saraç
Takipçi
9 Tem 2020
4
23
20
26
İstanbul
Marka
Citroen
Hoşgeldiniz.C5 aircross testlerden gördüğümüz kadarıyla ciddi anlamda rekabetçi bir araç.Süspansiyon yapısı ve konforu ile öne çıktı.Tanıtım bekleriz.
Kendi çapımda bir tanıtım yazısı yada videolu içerik olabilir neden olmasın... Söylenildiği kadar var ve konfor anlamında rekabetçi galiba yok gibi bir durum söz konusu :)

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,696
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
200bin tlye shine paket alınabiliyorken fırsatı kaçırdık şimdi 270 binlere gitti fiyatlar. Özellikle 2 çocuklu aileler için çok çok iyi bir seçenek aracınız ve teknolojik olarak da tatminkar. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Hoşgeldiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım