Can Sıkıntısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Bu arabam.com sitesindeki "arabam ne kadar eder" kısmının güvenirliği nedir ? Beğendiğim bir arabanın özelliklerini giriyorum 67 bin tl gösteriyor ama ilanda adam 77 bin tl yazmış . Piyasanın ortalama ne kadar olduğunu nasıl anlarız ?

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Golf hayali suya düştü , fahiş fiyatlar yazıyorlar arabalarına 2013 model 80 bin km yapmış arabaya 84 bin tl istiyorlar sinir bozucu bir durum. Ford Fiesta 1.5 tdci titanium x almaya karar verdim . Süren var mı bilgi verebilir misiniz ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hayirli olsun hocam. Bildigim sende sportage'dan once de fiesta vardi. Tekrar geri donmek ilginc bir deneyim olmus olmali ? :)

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Hayirli olsun hocam. Bildigim sende sportage'dan once de fiesta vardi. Tekrar geri donmek ilginc bir deneyim olmus olmali ? :)
Teşekkür ederim. Evet 1.25 Fiesta vardı . Golf hedefinden vazgeçmiş değilim birkaç borç var bitene kadar 1.5 tdci Fiesta ile ekonomi (yakıt) yapacağım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım