Çevrimdışı Navigasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nauazse

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
23
7
595
Tüm türkiye almanyayı gösterecek bir programa ihtiyacım var
Program kesinlikle hiçbir şekilde en ufak bir sorun göstermeyecek
Yani yanlış veya uzun yola sokma tarzında
Onun haricinde kesinlikle internet de istememesi lazım
Varsa sizinde kullanmış olduğunuz yurtiçi ve yurtdışı çevrimdışı sorunsuz memnun kaldığınız bir program söylerseniz sevinirim

ahmet.kocak

Profesör
18 Mar 2017
280
268
1,445
38
ankara
Marka
Kia
Maps.me diye bir program kullanıyorum roma'da işe yaradı cenevre'de de yarıyor ama tavsiyem tek programa güvenme. 3 - 4 program yükle sonra da gideceğin bölgelerin haritalarını gitmeden yükle ve interneti kapatıp dene gütmeden önce.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nauazse

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
23
7
595
Maps.me diye bir program kullanıyorum roma'da işe yaradı cenevre'de de yarıyor ama tavsiyem tek programa güvenme. 3 - 4 program yükle sonra da gideceğin bölgelerin haritalarını gitmeden yükle ve interneti kapatıp dene gütmeden önce.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen zaten o şekil yapacağım da scirocco alacağım inşallah yakın bir tarihte aracın kendi ekranı var fakat telefondaki görüntüyü onu yansıtabilir miyim o da aklımda bir soru işareti
Her neyse bu arada google maps çevrimdışı olarak indireceğim bir de sygic gps diye bir şey varmış onu da indirmeyi düşünüyorum ama benim telefon ios olduğu için artık kardeşimin telefonuna falan full sürümünü kurabilirim

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Tüm türkiye almanyayı gösterecek bir programa ihtiyacım var
Program kesinlikle hiçbir şekilde en ufak bir sorun göstermeyecek
Yani yanlış veya uzun yola sokma tarzında
Onun haricinde kesinlikle internet de istememesi lazım
Varsa sizinde kullanmış olduğunuz yurtiçi ve yurtdışı çevrimdışı sorunsuz memnun kaldığınız bir program söylerseniz sevinirim
öyle en ufak sorun göstermeyen hele de Trde yanlış yola sokmayan program varsa bize de söyle alalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım