Chevrolet Cruze alınır mı uzak mı durmak lazım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muh06

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
8

Toprak38

Panpa
Panpa puanı
4,570
Marka
Skoda
Linkteki konuda daha yeni konuşuldu gerekli bilgiler mevcut

Muh06

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
8

tequila

Profesör
Panpa puanı
815
bu açtığın 3. konu iyi güzelde bi karar vermek gerek artık değilmi olan konuyu tekrar açmak ?? sen önce bana kalırsa gereksinim lerini ve beklentilerini söyle araba markası yazma biz önerelim bu şekilde 10 konu daha açarsın vakit harcamayalım

S.Asil

Panpa
Panpa puanı
2,165
Marka
Fiat
bu açtığın 3. konu iyi güzelde bi karar vermek gerek artık değilmi olan konuyu tekrar açmak ?? sen önce bana kalırsa gereksinim lerini ve beklentilerini söyle araba markası yazma biz önerelim bu şekilde 10 konu daha açarsın vakit harcamayalım
Adam haklı ağam 🤷🏻‍♂️

Muh06

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
8
Konunun yeni açıldığını bilsem tekrar açmazdım. Acemiyim burada bilgili insanlardan bilgilerinden faydalanmaya çalışıyorum. Amacım spam yapmak değil. Cruze alınır mı alınmaz mı diye tecrübeli arkadaşlardan yardım istedim. Bence gereksiz bir şekilde sert çıkıştınız esefle kınıyorum.

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
3,687
Marka
Honda
Diğer üyenin açtığı konudan sizde bilgi alabilirsiniz.

Çöpe alıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...