Chevrolet Cruze alınır mı uzak mı durmak lazım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muh06

Taklacı Güvercin
10 Nis 2019
75
8
445
Piyasadan çekildi diyorlar. Alırsam ne gibi sıkıntılar yaşarım. Görünüş olarak güzel araba hoşuma gidiyor. İlk aracım olacak bu arada otomatik bir araç alacam 55-60 bin tl arasında bir araç bakıyorum. Ankarada yaşıyorum bekarım. Alınır mı uzak mı durmak gerekir?
Örnek olarak da şöyle bir ilan atıyım

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Linkteki konuda daha yeni konuşuldu gerekli bilgiler mevcut

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
bu açtığın 3. konu iyi güzelde bi karar vermek gerek artık değilmi olan konuyu tekrar açmak ?? sen önce bana kalırsa gereksinim lerini ve beklentilerini söyle araba markası yazma biz önerelim bu şekilde 10 konu daha açarsın vakit harcamayalım

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
bu açtığın 3. konu iyi güzelde bi karar vermek gerek artık değilmi olan konuyu tekrar açmak ?? sen önce bana kalırsa gereksinim lerini ve beklentilerini söyle araba markası yazma biz önerelim bu şekilde 10 konu daha açarsın vakit harcamayalım

Adam haklı ağam 🤷🏻‍♂️

Muh06

Taklacı Güvercin
10 Nis 2019
75
8
445
Konunun yeni açıldığını bilsem tekrar açmazdım. Acemiyim burada bilgili insanlardan bilgilerinden faydalanmaya çalışıyorum. Amacım spam yapmak değil. Cruze alınır mı alınmaz mı diye tecrübeli arkadaşlardan yardım istedim. Bence gereksiz bir şekilde sert çıkıştınız esefle kınıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım