KAPALI CHEVROLET CRUZE ALSAK SATARKEN SIKINTI YAŞAR MIYIZ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Malum Chevrolet Türkiye pazarından çekileli baya oldu. İlk aracım olacak o yüzden ikinci el araç almak istedim. Ben ve annem ortak kullanacağız.Biraz acemiliğimizi attıktan sonra satmayı düşünüyoruz ama alırsak satamayız diye de çekincelerimiz var 2 yıl kullanılacak. 1.6 benzinli veya 2.0 dizel(ki ilk araba için 2.0 dizel çok güçlü olur sanırım) otomatik vitesli olanlardan düşünüyoruz. sizce alınır mı uzak mı durmak gerekir?

B

berkinpl

Ziyaretçi
Öncelikle merhaba. Chevrolet cruze un piyasası o civarlarda yanılmıyorsam. Yani temizliğiyle ilgili sıkıntı olucağını sanmıyorum. Tabiki alırken bir ustaya göstermekte fayda var. Cruze gerçekten güzel bir araba, küçük camaro'da diyebiliriz direksiyonları aynı. Konforlu, tasarım olarak da gayet şık, performans olarakta ben 1.6 kullandım. Biraz hantal diyebilirim. 2.0 d leri tercih edebilirsiniz. Bu arada araç iyi yakıyor!. Sunrooflu bakabilirsiniz. Sonuç olarak sürücüyseniz ve ben buna ömürlük binerim derseniz alınabilir. Fakat klasik son sahibi olursun laflarını sevmem. Ama gerçektende acil bir durumda vs. elinizden çıkarmanız zor olur piyasanın baya altına düşmeniz gerekebilir. Şahsi görüşüm %50 %50.

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Geçen yıllar üretilmeyen araçlar için büyük dezavantaj. Laguna örneğini verebiliriz. Alma değilde satma konusunda özelliklede kazalı veya değişenli ise zor.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
fiestanın bagaj dezavantajı var işte ben yürüme engelli olduğum için tekerlekli sandalyenin sığabileceği bir bagaja ihtiyacım var :) yoksa düşünmedim değil :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
ya astralara bakıyorum h kasa ama onlarda easytronic şanzıman yarın öbür gün hata verip kavramayı falan bırakırsa diye korkuyorum çünkü o fiyatlara baktığım astralar 200.000 km ve üzeri

Son düzenleme:

ouzh34

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
33
6
595
bende çok beğeniyorum cruze ları. alırken piyasasının2-3 bin lira aşağısna bulabilirseniz alın bence.satarken yapacağınız zararı,alırken kapatın.biraz geç satılır o ayrı.

B

berkinpl

Ziyaretçi
Satarsın ya o kadar zamanda. Bir akrabamda chevrolet aveo vardı. Geçenlerde kısa bir sürede sattı, hemde iyi bir fiyattı yanılmıyorsam çok ölmemiş.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Bi kanal var youtube da otomobil günlüklerim diye orda testini izledim. Lpg takılınca çelik subap olduğu için subaplar eriyormuş o yüzden Lpg si düzgün takılmış olması önemliymiş gidişini de zaten az çok deneyimledim ama en çok konforu cezbetti beni. Şimdiye kadar bindiğim arabalarda her yerinden ses gelen arabalara binmiştim cruze da hiç ses duymadım gerek rüzgar gerek yol gürültüsü. Bide süspansiyonlardan hiç bi zaman tak diye ses gelmiyor çok hoşuma gitti bas bi ses çıkıyo böyle bum bum diye o da çok rahatsız etmiyo ki çoğu zaman o ses bile çıkmıyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım