KAPALI Clio'dan sonra hangi aracı almalıyım?

Odyseeus

Senkromeççi
25 Eyl 2018
2
0
85
2006 model sedan bir cliodan kurtulduktan sonra konforlu az yakan en fazla 45 bin zorlasam 47 bin civarına hangi arabayı almalıyım?

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Ford Fiesta 1.4 tdci . Objektif bir öneri değil benimkisi. Az yakar büyük beklentiler yoksa yürür. Benim 1.5 tdci Fiesta ile tüketimim performanslı kullanıma rağmen 5.2

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,181
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Linea düşünürseniz urban yanına emotion-emotion plus-lounge gibi donanımlara da bakarsınız. Fiatta pek görülmeyen dijital klima gibi şeyler mevcut bu donanımlarda. Alıcı olursanız kendiniz iyice araştırırsınız zaten

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Linea düşünürseniz urban yanına emotion-emotion plus-lounge gibi donanımlara da bakarsınız. Fiatta pek görülmeyen dijital klima gibi şeyler mevcut bu donanımlarda. Alıcı olursanız kendiniz iyice araştırırsınız zaten
Sadece dijital klima değil; bluetooth, hız sabitleyici, pek (hatta hiç) sağlıklı çalışmayan sesli komut :), sürücü koltuğunda elektrikli bel destek ayarı var. Yıllarca filo aracı veya kiralık baz donanım Linea'lara bindikten sonra yüksek donanımlı bir örneğine binince bambaşka bir araba demiştim. :) İlk kez o zaman büyük saygı duydum :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,181
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Sadece dijital klima değil; bluetooth, hız sabitleyici, pek (hatta hiç) sağlıklı çalışmayan sesli komut :), sürücü koltuğunda elektrikli bel destek ayarı var. Yıllarca filo aracı veya kiralık baz donanım Linea'lara bindikten sonra yüksek donanımlı bir örneğine binince bambaşka bir araba demiştim. :) İlk kez o zaman büyük saygı duydum :D
Sesli komut ve elektrikli bel desteği hakkında fikrim yok dediğim donanımlarda ama manuel bel desteği vardır en az, hız sabitleyici de 200-300tl bişey 1.3multijetlerde. dediğim gibi iyice araştırmak lazım

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sesli komut ve elektrikli bel desteği hakkında fikrim yok dediğim donanımlarda ama manuel bel desteği vardır en az, hız sabitleyici de 200-300tl bişey 1.3multijetlerde. dediğim gibi iyice araştırmak lazım

Manuel bel destek ayarı hiç yok. Olursa direk elektrikli var. Ama kol dayamayı yukarı kaldırmak gerekiyor, kumanda düğmesi kuytuda bir yerde. O yüzden bazı araç sahipleri varlığından bile bihaber. :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,181
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Manuel bel destek ayarı hiç yok. Olursa direk elektrikli var. Ama kol dayamayı yukarı kaldırmak gerekiyor, kumanda düğmesi kuytuda bir yerde. O yüzden bazı araç sahipleri varlığından bile bihaber. :)
Fiat grubu kullandığımızdan biliyorum, yanılmıyosam dynamic modellerde manuel var. Sol tarafta çevirmeli kolu. Emotion model kullanan bi arkadaşım da elektrikli olduğunu söylüyodu

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Fiat grubu kullandığımızdan biliyorum, yanılmıyosam dynamic modellerde manuel var. Sol tarafta çevirmeli kolu. Emotion model kullanan bi arkadaşım da elektrikli olduğunu söylüyodu

Doğrudur. İlanını yolladığım makyajlı kasaya yabancıyım yalnız, eski kasaların çok fazla örneğini kullandım, çok fazla showroom incelemesi de yaptım, manueli varsa da ben hiç denk gelmedim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,181
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Doğrudur. İlanını yolladığım makyajlı kasaya yabancıyım yalnız, eski kasaların çok fazla örneğini kullandım, çok fazla showroom incelemesi de yaptım, manueli varsa da ben hiç denk gelmedim.
Lineada kendim hiç görmedim ama fiorino doblo ve puntoda manuel bel desteği olan arabalarımız oldu. Linea sadece sahip olan arkadaşlardan duyduğum kadarıyla. Benim bu dediğim emotion donanım seviyesi falan makyajsız kasada var zaten galiba makyajda değişti donanımlar

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Son düzenleme:

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Nadiren rastlanan aşağıya bıraktığım ilandaki gibi temiz gözüken donanımlı Linea'lar var: Linea'da donanım farkı aracın iç mekanında ve konforunda gece&gündüz kadar fark ettiriyor. O yüzden donanımlısını tavsiye ederim.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hasarsiz-ful-kasa-ilk-sahibiyim-607300113/detay

Bu linea cidden güzelmiş. İçi böyle olan linea ile eski tip gerçekten çok farklı. Mantıklı da seçenek. Hem bol bagaj hem ekonomik, renault dan sonra üzmez

İşyerinde mecburiyetten 2017 linea kullanan bir insan olarak, bence o arabadan uzak durun, kayınpederin megane 2 sini kullandım daha konforlu. 45 - 47 k TL bandında bence en mantıklı araç; temizinden Honda Civic veya Toyota Corolla'dır. lancer da iyi olabilir.

https://www.sahibinden.com/honda-ci...e_min=45000&price_max=47000&sorting=date_desc
https://www.sahibinden.com/toyota-c...e_min=45000&price_max=47000&sorting=date_desc
illa yeni bir araba olsun dersenizde 301 veya symbol bence lineadan çok daha iyidir.

Son düzenleme:

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
2.elde konfor denince akla hemen onun adı gelir: Corolla Corolla Corolla!!
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...l-boyali-toyota-corolla-dizel-601341832/detay
Bu arada harbiden orjinaline sadık kalınmış.Alınası araba.Süspansiyonlara ve şanzımana bakılabilir.En önemlisi ön salıncak.Ön salıncağı yapılmamışsa ya fiyattan düşsün ya da yaptırsın versin denebilir
hakikaten temiz araç, dediğiniz gibi mekanik kısımlarda sıkıntı yoksa rahatlıkla alınabilir.
Edit: Km baya varmış ama.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım