KAPALI COMPACT LUX SUV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fressparty

cenk
Düz Yol Gazcısı
16 Mar 2020
9
0
185
istanbul
Marka
Mercedes
Secenklerimiz bunlardir.

Range Rover Evoque 2020
Bmw X6 (M50) 2016
Porsche Macan 2017

Benim tercihim range roverdan yana ama kime sorsam alma servisten cikamazsin çok ugrastirir diyorlar sizce hangisi

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Yeni bir Range Rover uğraştırmaz ama Range Rover'ların motorlarının çok uzun km'lere kadar dayanmadığını söylüyorlar. Gerçi bunu BMW için de söylüyorlar. Tamamen kullanıma bağlı olduğunu düşünüyorum.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Önceki kasa Range modellerinde motor sorunları olduğu doğrudur. Sorunun halledilmesi için çok uçuk fiyatlar istendiği de doğrudur. Yenilerinde bu sorunların olup olmayacağı konusuna dair net bilgileri ancak yabancı forumlarda öğrenebilirsiniz. Malum oralarda bu araçların ulaştığı kitle daha büyük. Bununla beraber Range araçlarının marka konumlandırması Bmw, Mercedes gibi değil Türkiye'de. Muhtemelen Porsche'de de durum benzerdir. Bu araçların satın aldıktan sonra yürütme maliyetleriyle ilgili endişeleriniz, kriterleriniz var mıdır bilemiyorum ama bunları da araştırmak yararınıza olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım