Corsa C aux girişi yapılır mı ?

ilker27

Profesör
9 Mar 2017
118
117
1,185
Merhaba arkadaşlar 2006 model opel corsa C kasa aracımda cd30 denilen müzik sistemi var buna ben aux girişi yapmak istiyorum yapılabiliyor mu bir bilgisi olan varr mı?
Şimdiden cevap veren herkese çok teşekkür ederim 😊

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Yapılıyor diye biliyordum , teybi söküp üzerindeki talimatlarda auxu bulursanız çok basit şekilde yaparsanız , ama aux kablosu lazım ve ince işçilik yapmak lazım , ben arkadaşlarla dobloya yaptım 12 tl maaliyeti oldu elde olan malzemeler haricinde :D ve ses kalitesi çok güzel oluyor :) teybi söküp üzerindeki talimatlara bakın aux yazan olacak :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Tmm çok teşekkür ederim cevabınız için 😊

İnternette biraz araştırdım çok değişik bir şema var teyp üzerine benim kafam kaldırmadı :D bence opel sahipleri daha detaylı bilirler , fb yada forum gruplarına bakmak şart gibi :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba arkadaşlar 2006 model opel corsa C kasa aracımda cd30 denilen müzik sistemi var buna ben aux girişi yapmak istiyorum yapılabiliyor mu bir bilgisi olan varr mı?
Şimdiden cevap veren herkese çok teşekkür ederim 😊
Yapılabiliyor. Nasıl yapıldığını ben değil oto ses&görüntü sistemlerine bakan elektronikçiler bilir. :) Elektronik bilgim iyi değil, o yüzden kendim çözmeye hiç çalışmadım. Üniteyi açıp içindeki devrelerin bir yerlerine aux kablosunu bir şekilde lehimliyorlar filan, sonra istediğiniz yere uzatıyorlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım