KAPALI CİTROEN C5 alınır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cannnn

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
7
1
595
Arkadaşlar merhaba 2009 model toyota avensisimizi değiştirip yerine daha az yakan donanımlı bir araç bakıyoruz 50 55 bin aralığında en uygun bu araç geliyor kullananlar veya fikir sahibi olanlar yorumlarınızı bekliyorum

lkaytanci

Asfalt Kurutucu
30 Ara 2016
9
10
595
Aziz Kancar'ın güzel testleri var C5 ile ilgili fikir verebilir. Ayrıca kendi aracı da C5 ve memnun diye biliyorum. Ama Avensis'in yerine alınabilir mi emin değilim.

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ahahaha iki testini izledim biri E250 ile yanladık başlığıyla atmış; bir defa bile yanladığını görmedim :D Diğeri de Scirocco ile Varex açıp gazladık; onda da 10 sn açıp gazladı videonun geri kalanı özür dilemekle geçti. :D
Arabadan anlamıyor video çekiyor :D:D. Bayiye gidiyor arabanın donanımıni bilmiyor.

Son düzenleme:

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
C5 gerçekten de güzel bir araç. Kesinlikle direksiyonuna geçip bir kere bile olsa kullanmanızı öneririm. Sahip olduğu nitelikleriyle, ikinci el fiyatı göz önünde bulundurulunca piyasadaki en mantıklı d sınıfı fiyat/performans aracı.
Hatta açıkçası ben, fiyatlarının nasıl bu denli uygun olabildiğine şaşırıyorum. Kesinlikle düşününüz, kullanınca zaten alırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım