Dün ilk defa canlı s90 gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

botvitaliy

Profesör
8 Eyl 2016
88
62
1,035
Evet başlıkta belirttiğim gibi Ankara'da ilk defa canlı gördüm ben de Magirus'un içindeydim:( Akşam vaktiydi baya güzel gözüküyordu farları arkadan belki yetişiriz biraz daha bakarım diye düşündüm ama 50 ile gidiyordu minibüs.:) Eğer param olsaydı bu sınıfta almak isteyeceğim ilk arabadır kendisi. Tam olarak şöyle gözüküyordu:

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    8.4 KB · Görüntüleme: 289

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,447
6,785
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Evet başlıkta belirttiğim gibi Ankara'da ilk defa canlı gördüm ben de Magirus'un içindeydim:( Akşam vaktiydi baya güzel gözüküyordu farları arkadan belki yetişiriz biraz daha bakarım diye düşündüm ama 50 ile gidiyordu minibüs.:) Eğer param olsaydı bu sınıfta almak isteyeceğim ilk arabadır kendisi. Tam olarak şöyle gözüküyordu:
Denizlide daha şimdiden 4 5 tane var sanırım. Ve gerçekten efsane duruyorlar. Volvo bayisine gidip içine falanda oturmak lazım.

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
@emert20 Geçen ay bayide gördüm. Kimsecikler de yoktu fırsatı kaçırmadım. içine oturdum yaklaşık 4-5 dk boyunca işlem görmemiş, sadece zımparalanmış gibi olan sıcaklık hissini veren ahşap kaplama ve trimlere dokundum. Kayan gözleri açıp kapadım. Herkesin bu hazzı yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Sonra bir satış danışmanı geldi ve tüm büyü bozuldu.

S

Sodalayn

Ziyaretçi
@emert20 Geçen ay bayide gördüm. Kimsecikler de yoktu fırsatı kaçırmadım. içine oturdum yaklaşık 4-5 dk boyunca işlem görmemiş, sadece zımparalanmış gibi olan sıcaklık hissini veren ahşap kaplama ve trimlere dokundum. Kayan gözleri açıp kapadım. Herkesin bu hazzı yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Sonra bir satış danışmanı geldi ve tüm büyü bozuldu.
Allah allah satis danismanlari karisiyor mi oyle gecen hafta bmw ve jaguara gittim f type a oturdum 1 saat kalkamadim ne biri geldi nede biri bisey soyledi :D

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
Allah allah satis danismanlari karisiyor mi oyle gecen hafta bmw ve jaguara gittim f type a oturdum 1 saat kalkamadim ne biri geldi nede biri bisey soyledi :D
Yok hocam yanlış anlaşılmasın karışmadı. Bilgi almak istediğiniz birşey varmı gibisinden yardım etmek istedi ancak ben o an başbaşa olmak istiyordum araçla. Aslında alıcı iseniz kimsenin gelmemesi kötü ama bakıcı iseniz çok iyi :D

Bundan 2 sene önce araç almayı düşündüğümde borusan, doğuş ve koluman(yanılmıyosam) araçları incelemiştim (a serisi 1.16 serisi ve a3). O zamanlar aklımda 1.16 ile v40 vardı ama işte bu durum oldu. Aracı almayı düşünüyorum hangi paket var neleri ekleyebilirim fiyatlar ne gibi sorularla ayağına giderek, zorla ve neredeyse laf cambazlığı yaparak satış danışmanlarının ilgisini çekmeyi başarabilmiştim.

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
Volvo'nun distribütörü akça olunca denizlide çatır çatır satıyolar bi de kendi bindikleri var :)))
Ben ankaradayım distribitör mü yada şirket mi artık orasını bilmem ama burada grup volvo ve arkasa gittim. İkisinde gerçekten muamele birbirinden çok farklıydı. Fiyatlar ve verilen bilgilerin doğruluğu(arabada hangi döşeme kumaşının geldiğini bilmiyordu biri) bile değişiyordu. O yüzden markadan ziyade satan firma da gerçekten çok etkili oluyor.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben ankaradayım distribitör mü yada şirket mi artık orasını bilmem ama burada grup volvo ve arkasa gittim. İkisinde gerçekten muamele birbirinden çok farklıydı. Fiyatlar ve verilen bilgilerin doğruluğu(arabada hangi döşeme kumaşının geldiğini bilmiyordu biri) bile değişiyordu. O yüzden markadan ziyade satan firma da gerçekten çok etkili oluyor.

yok bu firma zaten denizlinin firması bi de köklü firmalardan biri o yüzden üst kesimle bağlantıları yüksek. s90 geldi şu fiyata diye telefon açsa 10 araba satar :)))

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
ankara turan güneşte tesla gördüm bende.durup bakamadım ama vay anasını dedirtecek kadar aniden dikkatimi çekmedi nedense.belki s90 bu hissi yaşatır gördüğümde :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım