KAPALI D sinifi SUV , en onemli kriteri arka koltuktaki konfor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
Sonunda sirketimizin 2017 mali butcesi aciklandi, makam araci alicaz (leasing ) ne yazikki pusuya yatip 4 gozle beklediigm XC90 butceyi asiyor. XC60 kasa yenilenecek ama onu bekleyecek zamanimiz yok, bmw X3 dusunuyorum, Lexus NX arka koltugu dar geliyor, infinitiye henuz bakmadim, bunlara alternatif ne tavsiye edersiniz ? hangi araclara bakmaliyim ? Sedanda takim elbise iz yapiyor burusuyor v.s. egilip kalkmak istemiyorum sandalyeye oturur gibi oturmak istiyorum arabaya binerken egilmek degil, ayrica konforda onemli tabi ki. motor seceneklerini vs. onemsemiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Sonunda sirketimizin 2017 mali butcesi aciklandi, makam araci alicaz (leasing ) ne yazikki pusuya yatip 4 gozle beklediigm XC90 butceyi asiyor. XC60 kasa yenilenecek ama onu bekleyecek zamanimiz yok, bmw X3 dusunuyorum, Lexus NX arka koltugu dar geliyor, infinitiye henuz bakmadim, bunlara alternatif ne tavsiye edersiniz ? hangi araclara bakmaliyim ? Sedanda takim elbise iz yapiyor burusuyor v.s. egilip kalkmak istemiyorum sandalyeye oturur gibi oturmak istiyorum arabaya binerken egilmek degil, ayrica konforda onemli tabi ki. motor seceneklerini vs. onemsemiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum
GLK artık üretilmiyor. GLC veya GLC Coupe'ye bakabilirisiniz. Polonya'da satışa sunuldu mu bilmiyorum ama Yeni Audi Q5 baya iyi olmuş geçenlerde incelemiştim. Youtube a videosunu da koymuştum. Dilerseniz pm aracılığı ile atabilirim.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Suv tercihinizin tek nedeni takım elbisenin kırışmaması mı gerçekten ? :D Hayır tanımasam troll derdim, garip geldi açıkçası. :D

Arka genişliğini bilmiyorum ama. Mercedes G serisi düşünülebilir.
Veya madem eğilip kalkmak istemiyorsunuz Mercedes V-Class' da düşünülebilir bence. Suv tercihinin başka sebebi yoksa tabiki; kar, kış, dağ, taş, şantiye vs.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Muhtemelen GLC iç mekan genişliği olarak beklentinizi karşılamayacaktır. Takım elbise dostu geniş bir iç mekan gereksiniminizi anlıyorum. Eğer bütçeniz yeterse GLE Coupé öneririm. Baş mesafesi dışarıdan görüldüğü gibi azalmıyor, tasarımı da çok hoş. Beğenmezseniz GLE'nin SUV versiyonu da var.
Alternatif olarak MPV'lere de göz atın derim, VIP düzeye çıkabilen modeller oluyor.
Hayatımda canlı gözle görmediğim Ford Edge Vignale ve Ford S-Max Vignale modellerini öneririm. :) Sizin oralarda satılıyormuş bunlar.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
Muhtemelen GLC iç mekan genişliği olarak beklentinizi karşılamayacaktır. Takım elbise dostu geniş bir iç mekan gereksiniminizi anlıyorum. Eğer bütçeniz yeterse GLE Coupé öneririm. Baş mesafesi dışarıdan görüldüğü gibi azalmıyor, tasarımı da çok hoş. Beğenmezseniz GLE'nin SUV versiyonu da var.
Alternatif olarak MPV'lere de göz atın derim, VIP düzeye çıkabilen modeller oluyor.
Hayatımda canlı gözle görmediğim Ford Edge Vignale ve Ford S-Max Vignale modellerini öneririm. :) Sizin oralarda satılıyormuş bunlar.
evet Vignale var burda, amerikaya gittigimde Edge kiralamistim baya guzeldi, amerikan severim, avrupa pazarindaki de ayniysa dusunebiliriz.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche

Bu mesajin uzerine internetten baktim GLE Coupe baya guzel gorunuyormus, fiyati butceyi asarmi bilmiyorum, ama bakip inceleyecem.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
Suv tercihinizin tek nedeni takım elbisenin kırışmaması mı gerçekten ? :D Hayır tanımasam troll derdim, garip geldi açıkçası. :D

Arka genişliğini bilmiyorum ama. Mercedes G serisi düşünülebilir.
Veya madem eğilip kalkmak istemiyorsunuz Mercedes V-Class' da düşünülebilir bence. Suv tercihinin başka sebebi yoksa tabiki; kar, kış, dağ, taş, şantiye vs.

Agir kis kosullari var, buzlanma kar v.s. Hep sedan aliyorduk birde boyle deneyelim dedim. Mercedes V-Class'ta dusunulebilir.

Aklimda hic olmayan cok guzel modeller oneriliyor herkese tesekkur ediyorum..

Aygen

Profesör
8 Eyl 2016
87
78
1,060
26
Ankara
Marka
Audi
Yeni ford edge bakabilirsiniz.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım