UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Demirtozu sökücülerin nerdeyse tamamı berbat kokulu adamlar adını ejderha nefesi koymuş ordan anlaşılıyor nasıl koktuğu :D , kullanırken eldiven maske hatta gözlük bile kullanılırsa iyi olur .

faik bey merhabalar ;)o_O

dragonumuz yokki kokusunu karşılaştıralım :)

nigrin in kokusu üzerine rezil koku tanımam. ürünü jantlara sıkarken resmen eritilmiş cesetten mi üretildi bu ürün diye sorguluyordum kendi kendimi. resmen mide bulandırıyordu.
Sonra sonax flugrost entfernen mi ne ürün getirttim almanyadan onun kokusu bildiğin beyaz sabun gibiydi :cool:
Divortex ten denememiz için gönderilen Red Storm ürünüde koku olarak rahatsız edici değil.
Koch Fb de sonax gibi beyaz sabuna benzer bir kokusu var ama Rrr yi daha koklamadım :rolleyes:
Bir dostumuz sağolsun ondan da Dragon temin edeceğim. onu koklayınca karşılaştırırım artık :cool:

grkn

Senkromeççi
4 Tem 2019
6
2
70
33
İstanbul
Marka
Honda
Kaba temizlik yaptıktan sonra ara sıra aracınızı yıkarken şu ürünle temizlik yapabilirsiniz. Rutin yapmanız jantları temiz tutacaktır. Sökücü ürünler konusunda evet haklısınız, berbat kokuyorlar. :)

Son düzenleme:

cemdogu

Profesör
12 Eyl 2016
164
459
1,535
Ankara
Marka
Citroen
Konuyu görmüşken eklemekte fayda gördüm. Nanolex'in Wheel Cleaner & Iron Remover ürünü oldukça başarılı. Hem jantlarda hem de boyalı panellerde kullanılabiliyor. Fırça kullanmaya dahi gerek kalmadan temiz bir yüzey bırakıyor. Demir tozu temizleyicilerin klasik renk değiştirme muhabbeti bu üründe de mevcut.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım