Destekçi Rütbesini Almak İçin...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Koskoca DuzboruDownpipe'a tuşlu telefonla foto çektirdiniz ya helal olsun :D Takipçiye güveniniz bu kadarmış. Kupa da bulaşık makinesinde onun da fotoğrafını çekeyim mi :D
Edit: Koskoca 5mp kameram ile çektim.
Hadi bu seferlik verelim normalde kupa olmadan vermiyoruz :p

• Haha
Tepkiler: DuzboruDownpipe

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Koskoca DuzboruDownpipe'a tuşlu telefonla foto çektirdiniz ya helal olsun :D Takipçiye güveniniz bu kadarmış. Kupa da bulaşık makinesinde onun da fotoğrafını çekeyim mi :D
Edit: Koskoca 5mp kameram ile çektim.
Tuşlu telefonla daha önce hiç foto çekmedin herhalde, tuşlu demek kamerasız demek değil sn düzboru 😜

• Haha
Tepkiler: DuzboruDownpipe

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
İlk mesajda yazıldığı gibi rutbeyi verdikten sonra mesajlari silmemiz gerekiyordu birazdan sileriz.

Tartismayi sildim.

Onumuzdeki gunlerde Stage 1 paketini buradan nasil alacaginizi da aciklayacagiz.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Yeni takipçi paketini cumartesi günü Sinan'ın elinden teslim aldım ama aynı gün vmotoring weekend'de oğlanın peşinden koştururken sanırım yemek alanında unutup kaybettim.

Online olarak nereden alıyoruz yeni paketi?

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Yeni takipçi paketini cumartesi günü Sinan'ın elinden teslim aldım ama aynı gün vmotoring weekend'de oğlanın peşinden koştururken sanırım yemek alanında unutup kaybettim.

Online olarak nereden alıyoruz yeni paketi?

Abi sanırım bu hafta nasipse bitiriyoruz her şeyi, bizim web site üzerinden alabileceksiniz. Şimdilik öyle gözüküyor.

Aslında bu paketin stage 2 olması gerekmiyor muydu ? Stage 1"de takılı kaldık :D

Yok Stage 1+ yazan yanlış yazmış ben de gördüm :p Bu eski paketin, yeni logolarla revize edilmiş hali. Stage 2 ve 3'ü daha özel şeylere saklarız artık :D

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Abi sanırım bu hafta nasipse bitiriyoruz her şeyi, bizim web site üzerinden alabileceksiniz. Şimdilik öyle gözüküyor.

Yok Stage 1+ yazan yanlış yazmış ben de gördüm :p Bu eski paketin, yeni logolarla revize edilmiş hali. Stage 2 ve 3'ü daha özel şeylere saklarız artık :D
Ben stage 1+ plus gördüm diye hatırlıyorum yanlış hatıyormuşum .

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım