Detaysever YouTube kanalı çekilişi

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Herkese merhaba,

detaylı temizlik hobisine merak sardığımda ürünlerin inceleme videolarını araştırmaya başladım ama TÜRKİYE'de bu tarz ürünlerin videosunun pek bulunmadığını farkettim. birkaç kişinin kanalına baktım, adam kendisine inceleme için gönderilmiş ürünün nasıl kullanıldığını bilmiyor, ne işe yaradığını bilmiyor, sırf reklam elde edebilmek için kalkıpta bu ürün hakkında inceleme videosu çekiyor, yalan/yanlış bilgiler veriyor. bende bu tarz kişilere kızdım ve detaylı temizlik ürünleri denediğim bir youtube kanalı açtım. Kanalda 150 aboneye ulaştım. Hem bunu kutlamak, hem insanların detaylı temizlik hobisine ilgisini arttırmak, hemde kanalımın abone sayısını arttırmak için detaylı temizlik ürünleri hediye edeceğim ufak çekilişler düzenlemeye karar verdim.

150 aboneye özel vereceğim ürün aracına özen gösteren her bireyin en çok kullandığı malzeme olan oto yıkama şampuanı. 500ml olarak göndereceğim ürün yaklaşık 12-13 yıkama ( her yıkamada 40ml civarı kullanılması yeterlidir ) çıkartır. Ürün 3d marka olup cilalı şampuandır. amerikada üretilmiş olup aracınızın boya korumasına, verniğine zarar veren kostikli şampuanlardan değildir.

Abone sayısı arttıkça farklı ürünler ( Farklı markaların şampuanları, demirtozu/balatatozu sökücü ürünleri, hızlı cilalar vs ) için çekiliş yapacağım. Sizlerden ricam kanala abone olup videoları izlemeniz ve beğenide bulunmanızdır. bu gönderi altında paylaştığım video açıkken abone olduğunuz ekran görüntüsünü paylaşırsanız bir çekiliş katılım numarası vereceğim ve önümüzdeki çarşamba çekilişi yapıp kazanan kişiye ürünü göndereceğim.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    267.5 KB · Görüntüleme: 0

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Çekiliş buraya özel değil sanırsam, abone sayısındaki artıştan tahmin ettiğim kadarıyla :)

Ekli dosyalar

• IMG_20190909_010947.png
    IMG_20190909_010947.png
    860.4 KB · Görüntüleme: 0
  • Wow
Tepkiler: S.Asil

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Usta bu 3D HD Glass Cleaner sadece dış cam yüzeyler için mi ? farlarda ve iç yüzeylerde iş yapar mı ?

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Usta bu 3D HD Glass Cleaner sadece dış cam yüzeyler için mi ? farlarda ve iç yüzeylerde iş yapar mı ?

iç camda ve farlarda da kullanabilirsin reis sıkıntı yok. ürün içeriğinde alkol var bu yüzden beze sıkarak öyle uygulamanı öneririm. zira uygularken farkediyorsun bezi sürdüğünde anında buharlaşıyor =) sanırım daha iyi temizlemesi için piyasadaki cam temizleme sıvılarından daha fazla miktarda alkol içeriyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Madem detailden anlayan birini bulduk ben de sorayım :D benim favoritin camlarında feci derecede çizik var. Şöyle ki gece karşıdan göz alacak farla biri gelirse benim cam komple far gibi parlıyo gözüme doğru çiziklerden.

Bir de ön cam benek benek içten de dıştan da ele takılmıyor ama içinde gibi benekler. Muhtemelen makinesiz yapabileceğim bi işlem yoktur ama ne yaptırabiliriz çizikleri gidermek için? Piyasada yanılmıyorsam sıfır cam yok bunu kurtarmak lazım

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
iç camda ve farlarda da kullanabilirsin reis sıkıntı yok. ürün içeriğinde alkol var bu yüzden beze sıkarak öyle uygulamanı öneririm. zira uygularken farkediyorsun bezi sürdüğünde anında buharlaşıyor =) sanırım daha iyi temizlemesi için piyasadaki cam temizleme sıvılarından daha fazla miktarda alkol içeriyor.

Anladım , birde şöyle bir kıyaslama yapmak mümkün mü piyasada yaygın olan camsillerden farkı cidden oluyor mu atıyorum camdaki lekeleri kolay söker yada cila etkisi bırakır gibi gibi , yani F/P ürün olarak alınır mı ?

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Madem detailden anlayan birini bulduk ben de sorayım :D benim favoritin camlarında feci derecede çizik var. Şöyle ki gece karşıdan göz alacak farla biri gelirse benim cam komple far gibi parlıyo gözüme doğru çiziklerden.

Bir de ön cam benek benek içten de dıştan da ele takılmıyor ama içinde gibi benekler. Muhtemelen makinesiz yapabileceğim bi işlem yoktur ama ne yaptırabiliriz çizikleri gidermek için? Piyasada yanılmıyorsam sıfır cam yok bunu kurtarmak lazım

cam çiziklerini normal yollarla tamamen yok edemezsiniz, "seryum oksit " denilen bir madde ve "rayon ped" denilen bir ped yardımıyla çizikleri bir miktar azaltabilirsiniz. Bende silecek izleri için alttaki ürünleri kullandım. çizikleri yok etmedi ama cam yüzeyindeki kirleri yok etti diyebilirim :)

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Anladım , birde şöyle bir kıyaslama yapmak mümkün mü piyasada yaygın olan camsillerden farkı cidden oluyor mu atıyorum camdaki lekeleri kolay söker yada cila etkisi bırakır gibi gibi , yani F/P ürün olarak alınır mı ?

bence herkesin çeyizinde olması gereken malzemelerden kendileri. güncel fiyatını bilmiyorum ama çok pahalı değilse almanızı öneririm.
Bu kadar para vermem derseniz ipa ( izopropil alkol ) bulabilirseniz kendi cam silme ürününüzü yapabilirsiniz =)

ben sürekli bu 3d cam ürününü kullanmıyorum. Genelde camsil + beyaz sirke + ipa karışımından elde ettiğim ürünle temizliyorum aracımın camlarını.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
bence herkesin çeyizinde olması gereken malzemelerden kendileri. güncel fiyatını bilmiyorum ama çok pahalı değilse almanızı öneririm.
Bu kadar para vermem derseniz ipa ( izopropil alkol ) bulabilirseniz kendi cam silme ürününüzü yapabilirsiniz =)

ben sürekli bu 3d cam ürününü kullanmıyorum. Genelde camsil + beyaz sirke + ipa karışımından elde ettiğim ürünle temizliyorum aracımın camlarını.

DIY işlere pek kafam basmıyor kimyasal konularda :D deneme amaçlı alabilirim aslında ama bakalım f/p olarak ne verecek kullanıcıya :)

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
DIY işlere pek kafam basmıyor kimyasal konularda :D deneme amaçlı alabilirim aslında ama bakalım f/p olarak ne verecek kullanıcıya :)

atla deve değil reis. 1 litrelik şişeye 400ml ipa, 400ml camsil, 200ml beyaz sirke koy al sana cam temizliği =)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
atla deve değil reis. 1 litrelik şişeye 400ml ipa, 400ml camsil, 200ml beyaz sirke koy al sana cam temizliği =)

Ahahah :D yok ya demek istediğim bu değil elbette basit fakat işte benim düşünce yapım farklı kimyasal konularda :D

Not aldım , deneyeceğim müsait zamanda :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
cam çiziklerini normal yollarla tamamen yok edemezsiniz, "seryum oksit " denilen bir madde ve "rayon ped" denilen bir ped yardımıyla çizikleri bir miktar azaltabilirsiniz. Bende silecek izleri için alttaki ürünleri kullandım. çizikleri yok etmedi ama cam yüzeyindeki kirleri yok etti diyebilirim :)

Seryum oksit hakkında okudum ama işlem biraz karışık galiba. Henüz benzinlik köpüğünü bırakmaktan öteye geçmemiş ben için biraz ağır bir işlem :D profesyonel destek almak lazım sanırsam benim çiziklerin birazı silecek çiziği birazı da eskiden filmliymiş galiba onu sökerken bıçak kullanılmış galiba onun derin çizikleri var. Videolara bakıyorum zaten kanalda yapabileceğimi düşündüğüm şeyleri deneyeceğim teşekkürler

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Herkese tekrardan merhaba,

Çekiliş gerçekleşti. Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. En kısa sürede bana özelden ulaşırsa kargosunu hemen çıkartayım.

Daha sonraki çekilişlerde görüşmek üzere. Takipte kalın    

https://youtu.be/FD4HMUivFes

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım