Dijital Kompresör Kullanan?

memati61

Asfalt Kurutucu
22 Tem 2019
26
3
595
26
Screenshot_2019-11-07-00-05-39-989_com.android.chrome.png

Cuma günü bime geliyor, aramızda kullanan memnun kalan varmı ?

Almak istiyorum neden? (Mesela shell e gidiyorum 32 psi basiyorum (5dk sonra )aytemize gidiyorum hava 35 gosteriyor opete gidiyorum 27 gösteriyor bu karmaşıklıktan kurtulmak adına bunu almak istiyorum açıkçası.)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bimden böyle elektronik şeyler almayın derim. Geneli tek kullanımlık. Basınç için iyi bi basınç ölçer alıp benzinliklerde bolca hava basıp basınç ölçerle doğru seviyeye düşürebilirsiniz

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
Bimden böyle elektronik şeyler almayın derim. Geneli tek kullanımlık. Basınç için iyi bi basınç ölçer alıp benzinliklerde bolca hava basıp basınç ölçerle doğru seviyeye düşürebilirsiniz
+1
En iyi yöntem bu. Biraz para verip iyi bir hava saati alın. Akşama eve giderken benzinlikte fazla fazla hava basın. Ertesi sabah ölçe ölçe düşürürsünüz.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Lastik basınç ölçer için örnek bir link var mıdır? Dijital almayı planlamıyorum. Kalem şeklinde olanlar bana kalitesiz geldi uzunca bir süre kullanayım sağlam bir şey olsun istiyorum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Lastik basınç ölçer için örnek bir link var mıdır? Dijital almayı planlamıyorum. Kalem şeklinde olanlar bana kalitesiz geldi uzunca bir süre kullanayım sağlam bir şey olsun istiyorum.
Wert markasının antifiriz ölçüm aletinden memnundum kırana kadar, analog basınç ölçeri de varmış ben onu almayı düşünüyorum ama pek yorum falan bulamadım açıkçası.

Fiyatı da makuldü plastik ve metal versiyonları varmış. Farklı önerilere ben de açığım

ciftvanoss

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2019
116
75
635
zonguldak
Marka
BMW
Ekli dosyayı görüntüle 21812

Cuma günü bime geliyor, aramızda kullanan memnun kalan varmı ?

Almak istiyorum neden? (Mesela shell e gidiyorum 32 psi basiyorum (5dk sonra )aytemize gidiyorum hava 35 gosteriyor opete gidiyorum 27 gösteriyor bu karmaşıklıktan kurtulmak adına bunu almak istiyorum açıkçası.)
Bence almayın derim, bunun yerine iyi kaliteli elektronik veya analog basınç Ölçer almalısınız,Yine benzinlikte havanızı basarsınz ardından basınç Ölçer ile kontrol edersiniz, Yine benzinlikte hava nasıl basarsınz ardından basınç Ölçer ile kontrol edersiniz ürünün fotoğrafından da çok iyi bir mal olmadığı anlaşılıyor, yarı yolda bırakabilir

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Wert analog metal gövde olandan aldım ben gelince yazarım düşüncelerimi

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
231
224
1,185
İstanbul
Marka
BMW

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Dün aldım bugün geldi bir denedim tüm lastikler farklı çıktı beklediğim gibi, zaten ufak hava kaçırmalar var lastiklermin 2 tanesinde. Geçen hafta 30 bastığım lastiklerden bir tanesi 29 diğeri (hava kaçıran) 24 çıktı. 29 bastığım arkalardan biri 29 diğeri 26 çıktı. Benzinlikte basarken de hemen hemen bu değerlerden oluyor lastikler bana doğru gibi geldi ama 1-2psi sapma olabilir yine de. Fırsat bulup benzinlikte hava bastığımda orasıyla da karşılaştırırım

Ekli dosyalar

• IMG_20200107_120550.jpg
    IMG_20200107_120550.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 0
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım