Direksiyon Standı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Merhaba arkadaşlar, geçen haftalarda almış olduğum Logitech G29 direksiyon setinden tam anlamıyla faydalanabilmek için stant yaptırmayı düşünüyorum. Direksiyonda çift mandallı sabitleme olmasına rağmen masadan kayıyor, ani direksiyon hareketleri yapamıyorum. Aynı şekilde pedallar da kaydığından freni sonuna kadar kullanamıyorum. Amazon.de'de güzel bir tane var fakat Türkiye'ye gönderim yapılmıyor. Türkiye'dekiler de ya pahalı, ya da tam istediğim şekilde değil. İnternet üzerinden önerebileceğiniz stantlar ya da yaptırabileceğim yer var mıdır? Fazla yer kaplamaması ve katlanabilir olması gerekiyor. Fiyat olarak 400'ü geçmezse iyi olur. Maliyetlerini bilmiyorum fakat o paraya eli yüzü düzgün bir şey olmayacağını düşünüyorsanız da belirtin, elimde kalmasın. Örnek ürünün linkini aşağıya koyacağım. Yardımlarınızı bekliyorum.

https://www.amazon.de/Wheel-Stand-L...coding=UTF8&psc=1&refRID=PN7Y0TKDK9Y1TWF7CCDM

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tr'de İstanbul'da hareketli oyun standı yapan bir yer vardı, onlarla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Adamların sitesini bulursam atayım.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Sahibindende 270'e orijinal wheelstandpro satan bir satici vardi en son baktigimda, ben onlardan almistim 300 e gecen ay. Masadan sonra biraz alismasi zaman aliyor ama tavsiye ederim

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Sahibindende 270'e orijinal wheelstandpro satan bir satici vardi en son baktigimda, ben onlardan almistim 300 e gecen ay. Masadan sonra biraz alismasi zaman aliyor ama tavsiye ederim
Teşekkür ederim, hemen bakacağım. Alışma kısmı beni de düşündürdü fakat ikide bir masadan fırlaması yerine alışmak zorundayım.

Marangoz ile de konuşun. Ama pek çoğu özel işe girmek istemez. Ancak tam istediğin şekilde yaptırabilirsiniz.
Marangozu ben de düşündüm fakat çok ciddi ve ani yükler söz konusu olduğundan metal iskelete öncelik verdim. Ama tanıdık sayılabilecek bir marangoz var, ona da sorabilirim. Bağlantı yerleri yeterince sağlam olursa sorun çıkmaz herhalde, öneriniz için teşekkürler.

Ekleme: @aaygen baksettiğiniz ürün bu sanırım:
https://tr.letgo.com/tr/i/logitech-wheel-stand-pro-kargo_2f3d0dba-19f5-4280-ae6d-8fc7d076fc8a
Eğer kalite ve sağlamlık açısından memnunsanız satın salmak istiyorum bu ürünü.

Son düzenleme:

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Teşekkür ederim, hemen bakacağım. Alışma kısmı beni de düşündürdü fakat ikide bir masadan fırlaması yerine alışmak zorundayım.

Marangozu ben de düşündüm fakat çok ciddi ve ani yükler söz konusu olduğundan metal iskelete öncelik verdim. Ama tanıdık sayılabilecek bir marangoz var, ona da sorabilirim. Bağlantı yerleri yeterince sağlam olursa sorun çıkmaz herhalde, öneriniz için teşekkürler.

Ekleme: @aaygen baksettiğiniz ürün bu sanırım:
https://tr.letgo.com/tr/i/logitech-wheel-stand-pro-kargo_2f3d0dba-19f5-4280-ae6d-8fc7d076fc8a
Eğer kalite ve sağlamlık açısından memnunsanız satın salmak istiyorum bu ürünü.
Bunun aynısı, kalite anlamında çok iyi bir ürün, katlanabilir olması da direksiyon sök-tak olayından kurtarıyor. Sağlamlık konusunda da sıkıntı şu anlık olmadı, ben de G29+shifterla kullanıyorum hem shifterın bağlı olduğu ek parça hem de direksiyon gayet sağlam duruyor. Sadece ilk aldığımda alışma sürecinde 1-2 çok sert kontrada dengesi biraz bozuldu ama alıştıktan sonra öyle de bir sıkıntım kalmadı :D

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Bunun aynısı, kalite anlamında çok iyi bir ürün, katlanabilir olması da direksiyon sök-tak olayından kurtarıyor. Sağlamlık konusunda da sıkıntı şu anlık olmadı, ben de G29+shifterla kullanıyorum hem shifterın bağlı olduğu ek parça hem de direksiyon gayet sağlam duruyor. Sadece ilk aldığımda alışma sürecinde 1-2 çok sert kontrada dengesi biraz bozuldu ama alıştıktan sonra öyle de bir sıkıntım kalmadı :D
Çok teşekkür ederim, yarın iletişime geçeceğim. Aynı model ekipmanla kullanıyor olmanız daha da güven verdi. Beni de korkutan sert kontralardı fakat dediklerinize göre çok sıkıntı yaşamayacağım. En yakın zamanda shifter da alıp seti tamamlayacağım inşallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım