Doğan Kabak artık kendi kanalında

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
Bu sefer ilk benden duyun istedim :)

Doğan artık videolarına kendi kanalında devam edecek arkadaşlar: https://m.youtube.com/user/Dodoeskabak
İlki de Panamera olacak yakında yayınlanır.

Sosyal medyadan takip ettiğiniz ve edeceğiniz üzere aramızda hiçbir sorun yok, sadece geleceğini düşünerek kendisi böyle bir karar aldı. Konuyla ilgili bir video da çekeceğiz ama hasta, önce iyileşmesi lazım :)

Bu andan itibaren etrafta dönecek gıybeti hepimiz az çok tahmin edebiliyoruz. Bunlara mahal vermemek için merak ettiklerimizi burada paylaşalım.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
İki taraf içinde hayırlı olsun. Dergide yazmaya devam edeceksiniz değil mi? Bir de ortak videolar gelmeye devam edecek mi? Aranızda problem olmaması sevindirdi :)

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Araç temininde yardımcı olmaya devam edecek mi Doğan Abi?
Ayrıca geçmiş olsun umarım çabuk iyileşirsin ben de fenayım 2-3 gündür.

Son düzenleme:

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
The makina özü radyosundaki canlı yayınından geliyorum. Başlığı görünce bi heyecanlandım da kavga dövüş yok sanırım :D zaten Buğra Akpınar da anlattı sizin de aranızda küslük kalmamış sevindim çok :D Doğan abiye de hayırlı olsun yeni kanalı onu da takip ederiz :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Doğan beyin ayrı içerik sağlaması, Otoparkın Ayrı bir içerik sağlaması bence daha mantıklı. Timur Akkurt ve arkadaşlarının toplam 10 15kanalı var, Hepsi birbirinin vlogların dahil olup olup çıkıyorlar. Bence Gayet eğlenceli oluyor. Aynı snerjiyi Otoparktanda beklerim. Hatta Sinan bir kanal acsa ve en basit haliyle vlog yapsa, Telefonda montaj yaparak atsa en az otopark kadar takipciye sahip olur , Sonucta yourube izleyicisi, otopark izliyorum, sinan izlemiycem demez, Bunun bir prime time üst üste gelme durumu yok.
Utku'nun, İsnan'nın, Hatta And'ın herkesin bir kişisel kanalı olsa, Otoparkın takipci kitlesi hepsine abone olucaktır. 140 bin abone x 3 olcak. Yani 3 katı gelir demek.
Burda insanların idol gördüğü Sinan Çok basit bir sabah kahvaltı videosunu veya işe gidiyorum videosu yapıp -koysa deli izlenme olcaktır.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Doğan beyin ayrı içerik sağlaması, Otoparkın Ayrı bir içerik sağlaması bence daha mantıklı. Timur Akkurt ve arkadaşlarının toplam 10 15kanalı var, Hepsi birbirinin vlogların dahil olup olup çıkıyorlar. Bence Gayet eğlenceli oluyor. Aynı snerjiyi Otoparktanda beklerim. Hatta Sinan bir kanal acsa ve en basit haliyle vlog yapsa, Telefonda montaj yaparak atsa en az otopark kadar takipciye sahip olur , Sonucta yourube izleyicisi, otopark izliyorum, sinan izlemiycem demez, Bunun bir prime time üst üste gelme durumu yok.
Utku'nun, İsnan'nın, Hatta And'ın herkesin bir kişisel kanalı olsa, Otoparkın takipci kitlesi hepsine abone olucaktır. 140 bin abone x 3 olcak. Yani 3 katı gelir demek.
Burda insanların idol gördüğü Sinan Çok basit bir sabah kahvaltı videosunu veya işe gidiyorum videosu yapıp -koysa deli izlenme olcaktır.
Fikir güzel. Ayrıca fikri beğendim Timur Akkurt falan bende takip ediyorum içerikleri çok güzel onlar ile ve onlar gibi içerikler üretebilirler

Son düzenleme:

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
hakkınızda hayırlısı ,Doğan bey değişik bir soluktu Otopark için ,araç yorumlamaları güzeldi,umarım kendi kanalında da bu başarılarını devam ettirir tabi arada size de konuk sanatçı olarak katılırsa mutlu oluruz :)

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,437
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Doğan'ın hazırladığı videoları otopark.com'dan yayınlayacak mısınız?
Artık Top Gear'a gelen arabaları otopark test etmeyecek mi? Bunlar tamamen Doğan'ın kanalı üstünden mi yayınlanacak?
Yoksa Doğan'ın kanalında sadece yurt dışı lansmanlarda tek başına çektiği testler mi yayınlanacak?

Merak ettik, cevaplarsanız sevinirim...

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
@ibougur elbette bir araya geldiğimiz zamanlar onu bizim videolarda bizi de onunkilerde göreceksiniz

@maximaorhan TopGear ve Otopark'a gelen arabalar ayrılacağı için herhalde test yazmayız ama ihtiyaç duyulan her türlü içeriği üretiriz

@Mehmet55 tabii başımız sıkıştığında desteğini almaya devam :)

@istanbul daha çok video izlemek istediğinizin farkındayım ama ek kanal açmak sadece dikkatimizi dağıtmaya ve kitle bölünmesine yol açar. Biliyorsunuz Otopark şahsi bir "vlogger" kanalı değil, gelir kaynağı da Youtube reklamları değil. Bir marka yaratmaya çalışıyoruz ve tüm enerjimizi Otopark'a harcamalıyız

@Akn_3462 denk gelirse birlikte test çekeriz elbette. Sinerjimizden o da biz de memnunuz

@stan başta öyle düşündük ama network'ümüz telif haklarından ötürü aynı videoyu iki ayrı kanala koymamamız gerektiğini söyledi. Ona gelen arabalar onun kanalında yayınlanacak

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım