Doğum günü puanları hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
250 olarak verilen puanım 50 ye çekilmiş. Ve rütbem düşürulmus. Niye böyle olmus anlamadım. Sistem de mi bir hata var. Eskiden sıkı takipçi ydi sanırsam ama şimdi üye olmuş. @and @Berkinka

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bu gün bütün puanlarım sıfırlanmış. Daha sonra ise 80 olarak verilmiş. Sırf bana yapılıyor sanırsam. Doğum günü puanım ise tümden alınmış. @and @Berkinka eğer yanlış bir hareketimiz olduysa iletişime geçilmesi daha iyi olurdu. Ki yanlış hareket yaptıgimi düşünmüyorum.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu gün bütün puanlarım sıfırlanmış. Daha sonra ise 80 olarak verilmiş. Sırf bana yapılıyor sanırsam. Doğum günü puanım ise tümden alınmış. @and @Berkinka eğer yanlış bir hareketimiz olduysa iletişime geçilmesi daha iyi olurdu. Ki yanlış hareket yaptıgimi düşünmüyorum.
Üyeler kısmına bakarsan herkesin puanı sıfırlandı. Daha sonra yeniden verilmeye başlandı. Puanlama konusunda yenilikler ve güncellemeler olacağını söylemişlerdi zaten. Seninle alakalı bir durum değil yani hocam.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Teşekkür ederim @CenkGs hocam. Keşke forum açılmadan yapılsaydı. Sizinde baya düşmüş. Sağlık olsun diyelim.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bende hatam falan oluyor diye düşündüm birde durduk yere oldu. 1 kez almışlardı zaten ondan şaşırdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım